Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jogosan fizettetett ki velem...

Tollbogre kérdése:

Jogosan fizettetett ki velem többet is a fodrász, mint amennyit kellett volna?

Figyelt kérdés

Sötétkék hajat szerettem volna. A jóhírû fodrásztól 3 óra múlva világoskékes zöld árnyalatú hajjal jöttem ki. A fodrász azt mondta, hogy ne fizessem ki neki, mert õ maximalista és amįg kék nem lesz a hajam, neki nem kell a pénz. Három nap múlva (igen, addig úgy jártam a várost) mehettem vissza hozzá, és a végeredmény nem csak hogy világosabb és még zöldebb lett, hanem még a kelleténél sokkal többet is kellett fizetnem érte. Mert hogy nem az õ hibája, hogy a hajam ledobja a színezõt. Utânna azonnal le is beszélt velem egy másik idôpontot a barnám visszafestésére.

Jogosan fizettetett ki velem ennyit?

Az õ helyében nálam inkább az a kérdés merülne fel, hogy a vevõ ingyen fessem e vissza barnára a haját! Nemhogy a kudarcba fulladt kékre próbálkozásokat fizettessem ki vele.

Nektek mi a véleményetek?



2016. jún. 18. 12:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozva fizettetett ki velem többet, hogy drága volt a kék festék.
2016. jún. 18. 12:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát neki pénzbe került így is. A festék, anyagköltség, plusz az ideje, amíg foglalkozott veled. Szerintem természetes, hogy kellett fizetni. És gondolom, azért lett több, mert kétszer voltál, nem egyszer.
2016. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igaz, de azt is bele kell számítani, hogy egy nemlétezõ dologért (sötétkék haj) fizettem.
2016. jún. 18. 12:35
 4/13 A kérdező kommentje:

meg másodjára max fél tubus kéket rakott vagy annyit sem a hosszú hajamra amire kettõ és fél kell.

Miért csinálhatta ezt?

Ilyenkor felmerül a kérdés h barnára ne másik fodrászhoz menjek-e.

2016. jún. 18. 12:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen érhető, hogy fizetni kellett. Persze ugyanígy érthető, hogy te nem vagy elégedett, hiszen nem lett sötétkék. De lehet, hogy ő semmit se rontott el, és tényleg nem fogja be.

Ha van benne valami rossz érzés, akkor nyugodtan menj másik fodrászhoz.

2016. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*benned
2016. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

A fodrász mindent elrontott, mert nem ért hozzá, az hogy neki pénzbe került az ő hibája, neked semmit nem kellett volna fizetni, mivel nem kaptad meg amit kértél. Fizetned akkor kell ha sötétkék hajad lesz. Nem lett, akkor miért fizetsz? Azért hogy tönkretette a hajad? Mást nem csinált.

Semmiképp ne menj hozzá még egyszer. Sötétkék hajat festeni egyáltalán nem nehéz, neki még ez sem ment... hát sokat elmond.

2016. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Te sötétkék hajat kértél, ő nem tudta teljesíteni.

Ez olyan, mintha én most mennék, hogy vörösre festessem a hajamat, és tejfölszőkét csinálna nekem. Na, én biztos nem fizetném ki.


20/L

2016. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A másik kérdés meg az, hogy a fodrásznak ilyenkor joga van kifizettetni a vendéggel?

2016. jún. 18. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:

én nem értek hozzá, így nem tudom hogy lehetséges-e hogy a hajad ledobja tényleg a festéket. ha van ilyen, akkor végülis érthető hogy fizettetni akar, mert nem tudhatta. ahogy te se. szóval az is érthető hogy te meg nem akarsz fizetni érte.

max azt tudom elképzelni, hogy az eredetileg megbeszélt árat fizetteti ki veled, nem többet... így veszít ő is meg te is, de mégis igazságosabb talán.

ha ez csak kifogás és csak rossz fodrász, akkor természetes hogy nem fizetsz szerintem...

2016. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!