Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jogosan fizettetett ki velem...

Tollbogre kérdése:

Jogosan fizettetett ki velem többet is a fodrász, mint amennyit kellett volna?

Figyelt kérdés

Sötétkék hajat szerettem volna. A jóhírû fodrásztól 3 óra múlva világoskékes zöld árnyalatú hajjal jöttem ki. A fodrász azt mondta, hogy ne fizessem ki neki, mert õ maximalista és amįg kék nem lesz a hajam, neki nem kell a pénz. Három nap múlva (igen, addig úgy jártam a várost) mehettem vissza hozzá, és a végeredmény nem csak hogy világosabb és még zöldebb lett, hanem még a kelleténél sokkal többet is kellett fizetnem érte. Mert hogy nem az õ hibája, hogy a hajam ledobja a színezõt. Utânna azonnal le is beszélt velem egy másik idôpontot a barnám visszafestésére.

Jogosan fizettetett ki velem ennyit?

Az õ helyében nálam inkább az a kérdés merülne fel, hogy a vevõ ingyen fessem e vissza barnára a haját! Nemhogy a kudarcba fulladt kékre próbálkozásokat fizettessem ki vele.

Nektek mi a véleményetek?



2016. jún. 18. 12:19
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Színes haj festéssel az a baj, hogy minden haj máshogy reagál az ilyen festékre, ezt a fodrász majd csak akkor látja, amikor már a fejeden van a festék. A festék ígyis úgyis pénzbe kerül, azt ok, ha kifizeted.

Az én fodrászom mondjuk jófej, húgom nála csináltatott ezüst hajat és hát húgom hajával eléggé meggyűlt a baja, mert erős haja van, és ledobja a festéket még szőkítés után is, és vagy 4-5-ször vissza kellett mennie a fodrászhoz, és a fodrász így is volt, hogy féláron csináld neki egy-egy alkalmat, de így is többet fizetett, mintha csak egyszer vagy kétszer ment volna, nyilván.

Az, hogy hajvágást elb-ssza, és ingyen rendbe rakja, szerintem alap. De a festés kicsit más, ott durvább az anyagköltség meg az idő.

2016. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján csak akkor lehetett volna ilyen világoskék/zöldes a hajad ha már a szőkítésnél elrontja... vagy ki is hagyja a szőkítést... egyszerűen képzetlen az a fodrász nem tudom mi van vele de nálunk a suliban a 11ikes fodrász szakmások közt a egyik lány mindig tökéletesen meg tudja csinálni azt amit kérsz tőle.

Nekem is volt már sötétkék hajam s ő gond nélkül megcsinálta. S itt nem annyira a festék vagy a haj a hibás, mivel ha elég képzett a fodrász s felméri hogy neked milyen a hajad akkor is képes megcsinálni.

2016. jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hasznosak voltak.

2016. jún. 19. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!