Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy arclemosó gélt és...

Vettem egy arclemosó gélt és egy arcápoló gélt! Milyen sorrendben használjam őket?

Figyelt kérdés

Illetve az arcÁPOLÓ gélt le kell mosni vagy olyan mint egy krém?

Az arcLEMOSÓ gélt pedig mennyi ideig kell az arcon hagyni?



2016. jún. 27. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az arclemosó gélt vizes vattára nyomod, átmosod vele az arcod, és mosod is le. Az arcápoló gélnek pedig olvasd el a leírását, biztos van rajta használati utasítás! Egyébként ha nem írja, hogy mosod le, akkor nem kell. :)
2016. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudnál rákeresni a konkrét termékekre krémmánián? Vagy leírni a pontos nevüket, akármilyen nyelven is van?

(Miért vettél olyat, amit nem tudsz használni? Miért nem olvastad el a boltban, hogy mi a helyzet?)

2016. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
És gélhez nem kell vatta, emberek, komolyan.
2016. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a rendes válaszokat!

De igen, rákerestem, de mivel új termékek ezért nem voltak fent krémmánián sem. Egy másik honlapon illetve a csomagoláson csak reklám szöveget írtak hozzá, meg hogy mire jó, a használatukról egy szót nem írtak.

2016. jún. 27. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
A nevét leírod?
2016. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az arclemosóból teszel egy kis mennyiséget a tenyeredbe szétkened a bőrön minden hol majd picit átkened,utána vízzel lemosod.Az arcápoló nem kell lemosni és így jön egymás után.
2016. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!