Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszer es pattanás ellen...

Miteszer es pattanás ellen milyen krém jó?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valamilyen kremet amivel megelozhetem a nagy pattanasokat. Havonta járok kozmetikushoz de miután vagyok szép a bőröm rá egy hétre megint miteszeres.. Hetente nagy luxus lenne kozmetikushoz járni.. Adott tonicot is, amitől egy fokkal jobb lett, de igy is van pattanas.. Valami krém amitől elmullik? (Étkezésre is odafigyelek)..
2016. júl. 3. 11:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Avontol Pattanás elleni zselé 2% szalicilsavval ezt neztem, ez jó lehet? Használhat?
2016. júl. 3. 11:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes kipróbálni,szárít.
2016. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Micellas viz mire jo? Az is segithet?
2016. júl. 3. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Az avonos terméket már próbáltam, amit írtál. Nem régóta használom, de úgy látom már kezd használni.
2016. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem felszínes javukász akarsz: egészséges életmod!!!

Emellett: Paula's Choice, Eucerin, Bioderma

2016. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Egy hidratáló krémmel nem fogsz eltüntetni se mitesszert se pattanást. Arra megfelelő hatóanyagokat tartalmazó kezelők kellenek, amiket se a konyhába, de drogériában sem fogsz megtalálni.
2016. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!