Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus szörtelenitese...

Kozmetikus szörtelenitese elött tenyleg "illik" vagy le szoktak vagni fel cm-esre otthon a szört?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,az én vendégeim nem vágják,nem is kérem tőlük.
2016. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A kozmetikus regi ismerösöm, mindig is hozza jartam, bar nagyon ritkan jutok el kozmetikusig. Masbol is ereztem mar neha ugy, mintha nem banna, ha mashoz jarnek, mintha nyüg lennek neki... Fogalmam sincs, talan szemelyes problemaja van velem.(?) Igy erre is tett mar többször utalast, mintha masok igy nem mennenek oda. Az epilatorral elötte tenyleg megoldhato, csak szamomra erthetetlen, miert is kene, es ha neki fontos, par perc alatt ö is levaghatna, hiszen jobban eleri bizonyos testreszeken, mint en...

2016. júl. 14. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,de a kozmetikusnak végül is mindegy a szőrszál hossza.
2016. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pont ezert nem ertem.

(Olyan "szörszalhasogatasnak" tünik...)

2016. júl. 18. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!