Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam vékonyszálú, lelapul,...

A hajam vékonyszálú, lelapul, és zsírosodik. Most festettem be. Van esély arra, hogy így kevésbé zsírosodik? Mivel tudnék dúsabb hatást elérni úgy, hogy közben zsírosodni se zsírosodjon? 19 múltam.

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A festek szaritja a hajat, lehet nem fog annyira zsirosodni, de sajnos roncsolja is.
2008. szept. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A festék valóban szárít, de nagyonnagyon roncsol. A dauert szokták még ajánlani, attól is dusabb és szárazabb, viszont nagyon törik tőle a haj. Szerintem menj el fodrászhoz és kérd úgy, hogy úgy vágja le, hogy dúsabbnak hasson. Ezt úgy csainálják, hogy lépcsősre vágják le a hajad.
2008. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lépcsősre van vágva alapból a hajam. A festést nem emiatt csináltam, csak kíváncsi vagyok, így mit csinál a hajam. Egyébként sokszor nagyon utálom, mert mindig úgy áll, ahogy ő akar, nem úgy, ahogy én szeretném. Ha vki tud vmi jó és hatásos hajformázót, akkor ez ügyben is szívesen várok tanácsokat, tippeket.
2008. szept. 28. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lelepul akkor tupirozd, de csak ovatosan mert az is roncsolja a hajat, es nem kell a hajszal vegeig mert osszegubancolodik, csak a tovet. A tupirozas azert jo mert akkor oda fesulheted ahova akarod es tartos is.
2008. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!