Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen diffúzoros hajszárítóra...

Milyen diffúzoros hajszárítóra érdemes befektetni?

Figyelt kérdés

Az eddigi hajformázóim mind remington márkájúak,mert azokból bőven volt már tapasztalatom.Viszont a diffúzoros hajszárítók terén egyenlőre tanácstalan vagyok.Nem a legdrágábbat és nem is a legolcsóbbat szeretém megvenni.Egy olyan terméket szeretnék,ami valóban jó viszont nem kérik érte a csillagos eget.A legdrágább hajformázóm 20ezer körül volt,de az is már hajvasalóból a 3. fajta,mivel nem váltak be az előzők.Viszont most még csak tapogatózok,nincsenek tapasztalataim.

Nagyon megköszönném annak,hogy aki használ ilyen hajszárítót,vagy bármi tapasztalata van,azt megosztaná velem.


2016. júl. 9. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Remington van, talán ilyen:

[link]

Szerintem a célnak megfelel:D

2016. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!