Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj szőkítő ami nem roncsolja...

Haj szőkítő ami nem roncsolja annyira a hajamat? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barna színű hajam van és a végét egy kicsit szeretném kiszőkíteni a nyárra.Viszomt most nagyon szép és egészséges és félek h a festék vagy szőkítő gél vagy akármi amit használnék nagyon roncsolná.Tudtok esetleg olyan terméket javasolni ami nem roncsolja a hajam annyira és ne ilyen mű sárga színű legyen tőle a hajam.



2016. júl. 11. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A szőkítő leszíva a hajad színét, ezért káros, nincs olyan ami nem így működik. És emiatt lesz sárga is, szőkítés után festeni kell a hajat hogy normális színe legyen. Ha ombrét akarsz azt úgyis mesterfodrásznál kell csináltatni, máshol nem lehet normálisat, ott meg kérhetsz hajvédőszert, amitől nem roncsol annyira a szőkítő meg a festék.
2016. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni ilyen szőkítő hatású sampont, balzsamot és spray-t, esetleg azt kipróbálhatnád. Én még nem használtam ilyesmit, így nem tudom, hogy hatásos lenne-e, de talán egy próbát megér, ha nem akarod annyira roncsolni a hajadat.
2016. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!