Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kérni a man bun hajstílusról :D Kinek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Kinek hogy tetszik, mert meg fogom növeszteni a hajam, hogy tudjak ilyet csinálni, bárki bármint mond. :D Egyszerűen csak kiváncsi vagyok, hogy nektek hogy tetszik. (Aki véletlen nem tudná, hogy milyen hajviselet, az googleben megtalálja) 15/f

2016. júl. 22. 02:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#7 Szerintem először a semi-bunt és ha nekem meg a barátaimnak tetszik, akkor esélyes a full bun is. Csak ugye a másodikhoz rengeteg idő kell. De majd kiderül :D. Köszönöm a válaszokat is, sokan írták, hogy nekik nem tetszik, de szerintem jobb, mint az ecset :D
2016. júl. 23. 00:13
 12/17 anonim ***** válasza:

Hála istennek, nem csak ez a két választás van.


Mindig a barátaiddal dumcsizod meg a frizurádat? Együtt ültök majd hajcsavarókkal a fodrásznál?

2016. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Adok a véleményükre a barátaimnak, ahogy ők is az enyémre. Ez ilyen baráti szokás, ha esetleg nem tudnád :)
2016. júl. 23. 00:35
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Mikor lett gáz, hogy egy srácot érdekel a stílusa és ezt a korabeliekkel megvitatja? Ennyire azért ne legyünk szexisták, emberek. :)


A kérdésre meg már előzőleg válaszoltam.

2016. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, idétlen. De 15 éves vagy, a legtöbb korodbelinek nincs jó ízlése. 15 évesen én is pocsékul néztem ki.

Minden esetre a hosszú haj szexi.

2016. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 hapo válasza:
50%

Helló,

Amit tudnod kell, man bun mikor a hajad teljesen megnől, minden ponton, szerintem szép haj de nagyon kevés embernek áll jól, és szerintem szakállal az igazi.Gondolom hogy neked nagyon megtetszett szóval úgyis megnöveszted a hajad, de szerintem ha tizen/huszon éves vagy akkor ne csináld.A top knot szerintem jobb, nekem is olyan van, a haverjaimnak tetszik,nekem tetszik,a családomnak tetszik, a többi nem érdekel.

2016. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15%
Mi ebben a szexizmus? Aki olyan gyökér, hogy egyedül nem tud a saját hajviseletéről dönteni, hanem kupaktanács kell neki, az életképtelen, akár lány, akár fiú, akár kettő közt van.
2016. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!