Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha minden nap permetezek a...

Ha minden nap permetezek a hajamra citromlevet, vagy ecetet, az késlelteti a zsírosodást? és ha csapvíz helyett ásványvízzel öblítenék?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Jesszus, egy komplett salátát akarsz a fejeden összedobni?


Inkább használj jó minőségű sampont/balzsamot és szárazsampont..

2016. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,mert kiszárítja,roncsolja a hajat,de a fejbőrt is.
2016. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos már minden létező dolgot kipróbáltam, de semmi nem használt
2016. aug. 2. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
én szárazsampont használok, hogy kihúzzak két hajmosás közti időt. én most havonta kétszer mosok hajat, régebben meg hetente háromszor tettem, mert annyira hamar zsírosodott. minél jobban kihúzod az időt, annál később zsírosodik, legalábbis nekem így működik. amúgy szárazsampon helyett használhatsz hintőport is, csak ne lélegezd be
2016. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Havonta kétszer mosol hajat?!

Ne haragudj, de ez elég igénytelennek hangzik, hacsak nem elírtad véletlen.

Nem csak a zsírosodás miatt kell hajat mosni, hanem mert rengeteg kosz, szutyok megtapad a hajba.


Remélem, hogy tényleg csak elírtad..

2016. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyébként csak nekünk európaiaknak hangzik gázul, Afrikába, csak inni lehet a vizet, olyan kevés van, sztem ott se mosnak túl sűrűn hajat...
2016. aug. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!