Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Paprikáskrumplit szeretnék...

Paprikáskrumplit szeretnék főzni, de kiderült h a csapviz nem alkalmas semmire csak fürdésre meg mosásra. ásványvizzel milyen ize lesz? Lehet azzal főzni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szénsavmentessel lehet
2014. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed hogy nem alkalmas főzésre? Ha hivatalosan igazolt, elvileg kellene kapnotok kannás ivóvizet.
2014. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
onnan h bevizsgáltattuk. csak meszet tartalmaz.
2014. jan. 21. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak meszet? És hol a víz?? Ez így hülyeség.

Jóval több összetevő van benne és az ásványvízben is van "mész", ha ismered a kémiai jelölését.

Nyugodtan főzzél a vízből paprikéskrumlit és ha azt érzed, hogy rossz íze, az azért lesz, mert azt hiszed.

2014. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer bevizsgálták és megmondták hogy nem iható, akkor ne főzzön belőle, ember! Jó kis arzénes vízen sem érzed, csak egyszer megfekszel.


Lehet ásványvízzel főzni, semmi különbség nem lesz érezhető. Csak egy kicsit drága..

2014. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt a víz meszes, az messze van az arzéntól.

Arra én is azt mondom: ne, de arról szó sincs...

2014. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol laksz ?
2014. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan lesz az íze, mint csapvízzel, szénsavmentes ásványvízzel már sokszor főztem, mert nálunk elég gyakran szó nélkül elzárják egy időre a vizet.
2014. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!