Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok volt már olyan hogy a...

Lányok volt már olyan hogy a hosszú hajatokat levágattátok vállig érőre de nem tetszett? N23

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt nő meg kb. 5 centit? esetleg milyen növekedés gyorsító vált be? Milyen frizurákat csináltatok? Én símán összekötöm de jó lenne valami fantáziadúsabb :D

2016. aug. 4. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig copfban volt, mert csak lógott és így utáltam.

Egyszer elmentem fodrászhoz, h vágja le. Le is vágta... Kb állig érőre, frufrusra. Fúúúú nagyon nem tetszett!!!!! Már rögtön aznap copfba raktam , meg beletettem 4-5 csatot, h ismét olyan legyen, mint előtte volt.

Borzasztó lassan nőt 5 centit... :S Nekem majdnem 1 év alatt. Aztán végülis 2 évig megint copfban hordtam a hajam, de unalmas volt, utáltam...

Nagy nehezen rávettem magam, hogy keressek egy JÓ fodrászt. Szóval megint levágattam. Elől hosszabb, hátul picit fel van nyírva, frufrum nincs. Imádom!!!! :)

Akkor kötöm csak össze, amikor itthon vagyok, meg ha már mosásra szorulna picit.

Az kellett csak, hogy egy normális fodrász vágja le, így nem bántam meg.

2016. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
A fenêkig érő hajamból vágattam egy picit és most vállig ér. Még jó, hogy nem nullásra vágta. Nem értem miért vágta le ennyire. Nagyon nem jó így! Legszivesebben behúznék neki, miért csonkította meg a hajam.
2016. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Derékig érő hajat vágattam fül alatt érőre. Már többször is. Pár hétig élveztem, mert gyorsan megszáradt, hamar elkészültem, könnyű volt, stb.

Aztán hiányzott a hosszú hajam, és újra növesztettem. Nekem egyébként jól állt ez a rövid is, meg a nagyon hosszú is. De van egy hosszúság, ami nem túl jó és nem is tudtam vele mit kezdeni, amikor már váll alá ér, de azért nem igazán hosszú. Azzal nagyon szenvedtem. De szerencsére gyorsan nő.

2016. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez a baj, kértem, hogy ahátközépig érő hajamból vágjon úgy hogy váll alá érjen 5 centivel. Namost okoskám levágta, vizesen, pedig mondtam neki, hogy nekem kicsit felugrik, és ha kihúzom akkor ér a vállam alá 1 centivel ...
2016. aug. 4. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Én frufrut vágattam egyszer és nagyon szörnyű lett.. Nagyon hülyén néztem ki vele. Hullámcsattal hátratűztem, de sajnos több, mint egy év kellett neki, hogy már ne kelljen hullámcsatot használni hozzá.
2016. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az én hajam is kegyetlen lassan nő, egy év alatt kb 8 centit :S
2016. aug. 4. 10:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos!:-) Én is rengetegszer vágattam le! Volt olyan,hogy megbántam,mert növeszteni akartam volna.De mivel tört a hajam nem engedhettem meg magamnak,hogy növesszem.Ápolom a hajvégemet,és más a helyzet,szép. Növesztem! :-)
2016. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haromszor is
2016. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!