Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállt praktikák pattanások,...

Bleeeeeeeeee kérdése:

Bevállt praktikák pattanások, miteszerek ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 2 eve kuszkodok pattanasokkal es miteszerekkel. Mindennap este megmosom es teafaolajos kendot hasznalok ra, de nem segit sokat. Az arctipusom nagyon zsiros, kis felszini hamretegserulessel, ami a regi tudatlan nyomkodasok eredmenye. Valamilyen HAZI arcpakolas vagy trukk, amit egyszeruen el lehet kesziteni es ami segit a patik elleni harcban es javitja a hamreteget? Koszi a valaszokat!

13L



2016. aug. 6. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tovább kísérletezel katyvaszokkal csak egyre csúnyább lesz a bőröd a hegek miatt, ha már ilyen fiatalon is az...menj bőrgyógyászhoz. Én is buta voltam régen évekig hallgattam más hülyeségét, hogy enki mi a jó, csak lehet hogy neked az pont nem jön be és hónapokig próbálkozol. Elmentem bőrgyógyászhoz és azonnal segített és azóta egyáltalán nincsenek pattanásaim.
2016. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bízd kozmetikusra,havonta másfél havonta megéri,hogy utána szép bőröd legyen,de az agyagos pakolások jók rá.
2016. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi! Masodik: jarok kozmetikushoz de az se segit nagyon :( viszont akkor meglatogatom a borgyogyaszt ;) koszi megegyszeer 😙
2016. aug. 7. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Es mit mondott a bőrgyogyasz ami neked bejott, nekem felirt 2 kremet anno huszonevesen amivel nem lett jobb. Aztan magatol kicsit jobb lett a helyzet azt hittem mert kinovom de mindig volt egy ketto. De most 33 evesen megint sok van, fura
2020. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!