Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom hogy halomkérdés és...

Tudom hogy halomkérdés és hogy a neten is van sok ilyen de nekem személyes tapasztalatok kellenek. Mitől nőtt tényleg gyorsabban a hajatok? Volt valami ami titeket is nagyon meglepett?

Figyelt kérdés

Elég sok természetes dolgot használok a hajamra (csalántea,kókuszolaj,almaecet minden alkalommal) és sokkal szebb tőle de nem tudom hogy ettől fog e gyorsabban nőni. Nem kezelem hővel a hajamat és természetesen szárad szóval nem roncsolom. De van valami bevált tapasztalat ami tényleg titeket is meglepett? Sokan mondják hogy semmitől nem fog gyorsabban nőni de szerintem ez hülyeség..

Szóval aki tényleg megoszt velem egy ilyet annak nagyon nagyon köszönöm.

Az itteni kérdéseket is nézegettem de semmi hasznosat nem találtam csak a ricinusolajat dicséri mindenki de már csomó videós mondta hogy szép szép de nem gyorsabb a hajnövekedés.

Még egyszer minden választ köszönök <3

16/L



2016. aug. 7. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Hát.. Nekem pedig igenis a ricinus segített :DDD ugy dupla annyira nőtt csak.. Tényleg nem használ ááá.. :DDD 17L
2016. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a herbária csalán samponját hagyom fent mindig 10 percet és no tole:)
2016. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem minek kellett lepontozni.. Nem ellened írtam h nekem a ricinus rengeteget segített a növekedésben de mindegy.. -.-"
2016. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!