Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Május 24. -én volt utoljára...

Május 24. -én volt utoljára befestve a hajam vegyi hajfestékkel. Szerintetek szabad lesz már ráfestenem Augusztus 20. -a körül? (Hennával)

Figyelt kérdés
Elvileg 3 hónapot kell várni míg rá festhetek a vegyi hajfestèkre hennát. Meg már van egy jó háromcentis lenövèsem vagy több ès ez eleggè zavar, de nem akarom "rendes" hajfestèkkel mert az károsabb a hennánál. Mert lesz a Strand fesztivál, ès szeretnèk újra vörös hajjal "hódítani".

2016. aug. 7. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónapot kell várni,nem 3-at.
2016. aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a választ!
2016. aug. 8. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem most hagyd békén a hajadat, mert nagyon el fog töredezni ha ennyit kenegeted mindenféle butaságokkal
2016. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy ève festem csak de nagyon ügyelek rá hogy ne legyen túl sokszor. Nincs egy árva töredezett hajszálam sem. Gondolom azèrt mert nem használok hajszárítót ès hajvasalòt sem. Úgyis elkezdem lenöveszteni idèn, nem lesz nehèz mert csak állig èrõ a hajam. Mert ha felvesznek Egyetemre nem biztos hogy vörös hajjal kène mutatkoznom..bár nem tudom hogy befolyásolna-e bármit is.
2016. aug. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!