Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tennem hogy augusztus...

Mit kell tennem hogy augusztus végére megnőljön a hajam mellig, vagy kicsit alá?

Figyelt kérdés
eldöntöttem, hogy megnövesztem a hajam, mire új suliba megyek. most a vállam alá ér kb. 3-4 centiméterrel, és mellig, vagy mell alá szeretném megnöveszteni augusztus végére. mit kell csinálnom, tennem hogy megnőljön?
2013. máj. 11. 20:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha gyorsan nő a hajad akkor szeptemberig van rá esély,ha nagyon lassan akkor póthaj.
2013. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát olyan átlagosan nő
2013. máj. 11. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:

A ricinusolaj-használat sokat segíthet (ezzel a hajat kell bekenni).

Emellett sörélesztő kapszula szedését ajánlom (ez a bőrre, pattanásokra is pozitív hatással van), drogériákban, pl. DM-ben (itt biztosan) kapható. Ha erre nincs lehetőséged, végy egy kocka élesztőt (tehát nem szárítottat), és ebből reggelente éhgyomorra egy fél kiskanálnyit egyél meg. (Ne igyál rá, vagy büfögni fogsz.)

Ha van lehetőséged kapszulák vásárlására, akkor Biovanne, a legjobban a REVALID-ot ajánlom, d DM-ben kapható DM-sajátmárkájú kapszulák is segíthetnek, pl. a DM Das Gesunge plus - Haare vital.


Természetesen ezek együttes használata a legjobb.


A sampon megválasztására is figyelj oda, ne legyen benne pl. szilikon, vagy egyéb káros anyagok.

Ne moss túl gyakran hajat. Használj DM-es 1-perces hajpakolást.


Ne ússz klóros vízben, vagy folyóvizekben.

:) Remélem segítettem.

2013. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi:) a ricinusolajat már próbáltam de nem volt olyan sok változás:S meg a revalidot is kipróbáltam, meg a sörélesztőt is, de nem volt sok változás.
2013. máj. 11. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig próbáltad ezeket?
2013. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amíg el nem fogytak, a ricinusolajat meg hónapokig de inkább csak szebb lett tőle a hajam de nem nőtt gyorsabban
2013. máj. 11. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos gyorsabban nőni semmitől sem fog, de ha nem töredezik, nem hullik ki, hamarabb lesz hosszabb a hajkoronád, a vitaminok táplálják a hajad, ezért lesz hosszabb, ergo növeszti, de tulajdonképen nem.
2013. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi
2013. máj. 11. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha átlagosan nő a hajad, akkor 4-6 cm-nél nem fog többet nőni. Nem nagyon tudsz vele mit csinálni.
2013. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy addig megnőne.
2013. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!