Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnőhet a hajam augusztus...

Megnőhet a hajam augusztus végére ekkorára?

Figyelt kérdés

Most kb. 2-3 centivel hosszabb a hajam ennél [link]

Megnőhet augusztus végére kb eddig a hajam? [link]


Néha rakok rá ricinusolajas pakolást, hajnövesztő sampont használok, és szedek rá vitamint is.


2013. júl. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt én olyan 15 cm különbségnek érzem. Augusztus végére meg max 4 cm-el lehet hosszabb a hajad, az is csak úgy ha gyorsan nő. Ez genetikán múlik, kencék nem változtatnak rajta.
2013. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nekem pl 2 cm-t nő a hajam 2 hónap alatt, amit Te linkeltél, ahhoz szerintem legalább fél év kéne.
2013. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max póthajjal lesz ilyen hosszú hajad ennyi idő alatt.
2013. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 centire számíts, ekkorára tuti nem fog megnőni. Kb. szerintem egy év kell hozzá.
2013. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki van zárva sajnos. :/

Én 2 éve augusztusban vágattam le kb. pont akkorára, mint ami a 2. képen van, tavaly le kellett vágni a nyakamig, mert eltöredezett, tavaly nyár óta nőtt kb. 7-8 cm-ert...:/

2013. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!