Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszín illene hozzám?

Melyik hajszín illene hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bele is vágnék...


A szemem mondhatni színváltós, van mikor barna, kék, zöld, szürke és ezek egyvelege.

Az arcformám kerek, a szemöldököm pedig a vékony és a vastag között található, de én inkább mondanám vékonynak, mert nagyon tetszenek az olyanok, akiknek vastag a szemöldöke.

A természetes hajszínem sötétbarna, de inkább hajaz a feketére.

A bőrszínem elég évszakfüggő, télen hófehér vagyok, nyáron meg kissé sötétbarna, szóval így maximum télen állna nekem jól a szőke, fémes szürkés tincsek(?).

Ebből a táblázatból most a meleg beige és a meleg méz közé tudnám behatárolódni, de amúgy meg szinte az összes árnyalat megtalálható rajtam... :|, fényfüggő is :S


Meg a kérdés, hogy befogná-e úgy a hajamat a hajfesték, ha csak a fésűre vinném fel, és úgy fésűlném be a hajamba, vagy vesztene az árnyalatából, illetve meddig érdemes rajta hagyni?

Vagy ha a hajfestéket keverem a hajleszívóval(vagy mi, hidrogénes cuccal), akkor az gondot okozhat-e?(biztosan.. xd)

Meg ha a szemöldökömet is be kellene festeni, akkor mennyi ideig hagyjam rajta?


Valami ilyesmi stílust akarok amúgy:

[link]

Hát igazából ahogy elnézem a képet, ehhez szinte fehérnek kellene lennem, ami hát maximum csak télen jönne össze :SSSSS


Esetleg ehhez a hajstílushoz tudnátok ajánlani valamit, amit feldobná a szinte fekete hajszínemet, mert nem látszik belőle semmi, és ezért is utálom, no meg sehogy sem áll, vékonyszálú és elég dús is, olyan mint a reklámokban a nőknekxd.. A tapintása mindig puha, selymes, mintha folyton balzsamoznám, holott azt évente maximum akkor csinálom, ha megjön hozzá a kedvem, meg én minden nap szoktam hajat mosni, ez is okozhatja azt, hogy nem áll semerre sem?(Próbáltam már, de én nem bírom megállni, hogy ne mossam ki, meg ha ki is bírom, akkor egyből megyek vissza megmosni, mert elkezd viszketni meg minden igénytelennek érzem magam úgy..)


Köszönöm!


/F



2016. aug. 12. 02:17
 1/4 A kérdező kommentje:

A bőrszín táblázat lemaradt:

[link]

2016. aug. 12. 02:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges volt ennyit írnod ha ecsetfejű akarsz lenni. Mindenkinek ilyen haja van.
2016. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztos nem fogok idejétmúlt fazonokat hordani, meg szerintem elcsúfítja az embert, legalábbis akinek nem áll jól, mint nekem.

A sima rövid sem áll jól, pedig legszívesebben olyat csináltatnék.

De azért köszönöm a hozzászólásodat!


Kipróbálom, és ha nem, akkor befestetem feketével.

2016. aug. 12. 18:50
 4/4 anonim válasza:
Hany eves vagy? Szerintem barna borhoz is jol all a szoke hajszin... Sajnos a technikai kerdesekre nem tudok valaszolni. Viszont nem muszaj befestetni a hajaddal egyutt a szemoldokod.
2016. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!