Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal?

Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés

Hamar zsírosodik, ahhoz, hogy normálisan nézzen ki, 2 naponta kell hajat mosnom, maximum 3 napot bír ki hajmosás nélkül, de akkor is úgy, ha felkötöm, mert akkor kevésbé látszik, hogy zsíros.

Emellett korpás is, közelről látszik csak, vagy ha megvakarom a fejem.

Könnyen hullik (főleg mostanában), ha fésülködöm, mindig kihullik egy jó pár szál, ha hajat mosok, akkor is több hajszál van a kádban.

Vékony szálú hajam van, nem is túl dús, kb mellig érő és az alja csigásan göndör és ha nem vasalom ki, szálkás és száraz. Elég sok sampon, balzsamot, spray-t próbáltam már, de eddig egyik sem vállt be igazán. Elsősorban a korpásodás meg a hajhullás (ha lehet így nevezni) zavar, de ezek nagyon.


2016. aug. 14. 10:31
 1/1 anonim válasza:
Én rozmaring illóolajat szoktam keverni a samponhoz. Hajhullás ellen szokták ajánlani.
2016. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!