Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » CUKORGYANTA otthon. Hogyan...

CUKORGYANTA otthon. Hogyan lehet megtanulni a technikát?

Figyelt kérdés

ezt néztem ki, jókat írnak róla

[link]



2016. aug. 16. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Áhhh én kb 5 ször próbáltam sose sikerült.Pedig még a Zakynthosi fárol lopott citromot is felhasználtam legutóbb hozzá de megint kemény lett a végén.Inkább veszek a boltban.Mondjuk az se jobb 2000 ft ert egy kis kupaknyit adnak szinte.
2016. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi első, de azt hiszem kicsit rosszul fogalmaztam. Szóval boltban vásárolnám a gyantát és magát a szőrtelenítés technikáját szeretném megtanulni.
2016. aug. 16. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a dm ben vettem valami Cleopatra márkájút(borzalom), amiben volt papir hogy hogy kell használni meg egy link egy videohoz amiben megmutatták.De szerintem ha simán beirod YouTubera hogy how to use sugar pasta akkor találsz rola videokat.:)
2016. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem használtok epilátort? Miért annyira jó a gyanta? Sose értettem.
2016. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjaid közé veszel ki belőle görgeted egy kicsit,hogy átmelegedjen,felkened a területre és szintén felfelé irányuló mozdulatokkal kis területen haladsz.
2016. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy éve megvan ez az Alveola gyanta, de használni rémes és macerásabb mint akármi mást, szóval nem ajánlom egyáltalán.

Vannak videók a használatáról, ahol marha egyszerűnek is tűnik, de ha úgy csinálom akkor két rángatás után a gyanta megtapad a lábamon és többé nem jön le... csak ha lemosom. Próbáltam vizezni, hintőporozni a lábam, hátha nem tapad rá, de úgy meg a szőrt se szedi le. Szóval idegölő. Azt mondom vegyél Alveola elasztikus gyantát, milliószor jobb és marha egyszerű használni. Ahhoz sem kell papír.

2016. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
XD Nyugodtan le lehet pontozni. Sosem ertettem miert nem epilatort hasznalnak egyesek, sokkal egyszerubb es ugyanugy tovestol megszabadul a szortol. Gyantanal olvastam mar olyat ahol a boret is leszedte, de hasznaljatok csak es pontozzatok le nyugodtan 0-ra! :D
2016. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Epilátort használtam, de nagyon hosszú idő míg kész vagyok vele, bár ez nem lenne akkor gond. Viszont benő tőle a szőr folyamatosan, bárhogy radírozom utána. A cukorgyantától nem nőtt be (kozmetikus csinálta) + a cukorgyanta nem szedi le a bőrt
2016. aug. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!