Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért törik folyton meg a...

Miért törik folyton meg a hajam vége?

Figyelt kérdés
Nem használok sem hajszárítót, sem hajvasalót, sem hajgöndörítőt sem semmi más dolgot amitől törhetne, göndör hajam van, nekem így tetszik, de sajnos miután elér egy bizonyos hajhosszat megtörik, pedig nem használok semmi károst a hajamra nézve. Van törés ellenk samponom balzsammal és hajmaszkal, mégis törik. Mit ajánlotok, mit tegyek? Mitől lehet ez?

2016. aug. 25. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör hajam van és sokáig én is azt hittem, hogy nagyon törik a vége, mikor elmentem fodrászhoz ő erre annyit mondott, hogy nincs vele semmi baj, csak száraz, de nem törik. Próbálj meg olajokat használni. Vehetsz olívaolajat, kókuszolajat stb., ezek is megfelelők, de a drogériákban is kaphatók ilyenek. Az én nagy kedvencem a Kérastase Elixir Ultime. Igaz, nem a legolcsóbb, de nagyon sokáig kitart és tényleg fényessé, puhává és láthatóan szebbé tette a hajam.
2016. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De az a problémám hogy nem is nő.
2016. aug. 25. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz ricinus olajjal a hajtöveknél is, vagy esetleg a Lush samponjai között nézz szét, nekem a szappan állagúak és kinézetűek nagyon beváltak.
2016. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktad rendszeresen vágatni?
2016. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem
2016. aug. 29. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!