Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! Szerintetek zavarhat...

Sürgős! Szerintetek zavarhat a modellkedésben?

Figyelt kérdés
Nemrégiben volt egy kisebb balesetem amitől az egyik karomon kb. egy 1x1,5 centis seb van, és hát ugye nem fog nyomtalanul eltűnni. Most kezdek majd modellkedni, és azt szeretném tudni, hogy a heg a későbbiekben hátráltatni fog e a munkámban, vagy pl. divatbemutatókon le lehet majd alapozni, stb? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! (18/L)
2010. ápr. 20. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy biztosan el tudják tüntetni.Képeken meg biztos. Azért van a photo shop :D
2010. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen, erre gondoltam én is:D Csak engem tényleg az zavar, hogyha bemutatón pl. felveszek egy rövidujjú felsőt, az zavaró lehet e? :S Most emiatt parázom:D Egyébként köszi szépen a választ:)
2010. ápr. 20. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
van egy lány, akinek nincs köldöke, és nagyon sikees modell lett:) ne parázz:) ez nem vészes
2010. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem semmi:O Megnyugodtam akkor, remélem tényleg nem lesz gondom:) Köszi szépen a választ:)
2010. ápr. 20. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
egyik ember sem tökéletes, a modellek sem, én modellkedtem egy darabig, van akinek bőrkeményedése van, van akinek szétálló foga, sőt még narancsbőrös modell is van. A modell karriered nem azon az egy centis seben fog múlni :D
2010. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
HuH:D Jól van, akkor tényleg megnyugodtam:D Köszi szépen Neked is a választ:)
2010. ápr. 20. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!