Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig lehet maximum a...

Mennyi ideig lehet maximum a kókuszolaj a hajamon? Ez túl sok?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam ma éjszaka rakom rá és majd csak holnap délután/este mosnám ki. Egy zuhanysapit szoktam rá rakni meg egy törcsit. Nem baj ha ilyen sokáig rajta van? Vagy már muszáj reggel lemosni? Baj ha olyan sokáig el van zárva tulajdonképpen a levegőtől? Vagy reggel vegyem le a zuhanysapit és fonjam be olajjal és majd lemosom? Olyan írjon aki ért is hozzá, nem csak úgy gondolja. Köszönöm!

2016. aug. 30. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a hajhosszra, végekre kentél, akármeddig rajtahagyhatod.

Ha a hajtövekre, fejbőrre is tettél vastagon, egy óra után mosd le, vagy könnyen kihullik.

2016. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2016. aug. 30. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha csak a hajvégekre tetted, akkor maradhat eddig, de jó ötlet lenne azért reggel levenni a zuhanysapit és inkább csak összekötni/befonni estig
2016. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én éjszakára se ajánlanám a zuhanysapit és törcsit, mert sokaknak ezért hullik ki a hajuk, egész éjjel nem kap oxigént a fejbőröd/hajhagymák. Én egy törölközőt szoktam a párnámra teríteni, így nem lesz olajos, a hajamat pedig felkontyolom. :)
2016. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, mondjuk nem értem mi a célod ezzel, mert ha 1 óra után mosod le is ugyanaz lesz a hatása mint ha fél nap után mosod le... nem lesz nagyobb hatása attól hogy olajban áll a hajad.
2016. aug. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!