Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan választhatnám el...

Hogyan választhatnám el oldalt, szinte a fej szélén a hajamat, ha a forgóm nem engedi?

Figyelt kérdés
Tehát van egy forgóm a bal oldalon, amitől egy megadott helyen tudom csak elválasztani a hajamat. Viszont az a választék szinte már középen van, és így kerekíti az arcomat. Hogyan tudnám a szélére vinni a választékot, ha a forgó nem engedi?
2010. ápr. 21. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Emiatt az oldalfrufrum is olyan béna.. De frufru nélkül meg hülyén nézek ki, mert nagy a homlokom. Én azt csináltam hogy úgy szárítottam be amerre szeretném, hogy álljon, rá is vasaltam, utána lakk rá. De ez se tartós. Forgóval nem nagyon lehet mit kezdeni:/
2010. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sok imós b*zi / ha lányok vagytok akkor bocs :)
2010. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, 20 éves és utálom az emót. De azért köszi a megállapítást:D Első voltam.
2010. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, durva, hogy már itt is leb.ziznak, ha lány létemre zavar a forgóm :S :D
2010. ápr. 25. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!