Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Míg a szerelmem elvesztése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míg a szerelmem elvesztése miatt gyötrődtem, megismertem egy másik srácot, most bármelyiküket választhatnám, de melyiket?

Figyelt kérdés

A fiú aki életem nagy szerelme, összetörte a szívemet. Nem jártunk soha együtt. Akkor azt mondta, hogy neki én egy nagyon közeli barátja vagyok, de másba szerelmes. Ez már közel egy éve volt. Akkor eleinte nem engedtem magamhoz közel senkit, de az utolsó hónapokban mégis, egy nagyon kedves, végtelenül aranyos, udvarias, figyelmes srácot. Nem mondom hogy teljesen szerelmes vagyok belé, de nem is közömbös. Ő viszont szeret engem. Már azon voltam, hogy mellette elfelejthetem majd végleg a szerelmemet,aki viszont a napokban újra felbukkant, beszélgetünk újra meg minden, és kéri hogy bocsássak meg neki, szeret engem, meg hogy én mindig ott voltam neki ha baj volt, ha el kellett mondania valamit, meghallgattam, segítettem, és szemét módon viselkedett, pedig szeret és szeretne velem élni, meg többé nem hagyna egyedül...Boldog voltam, de kértem hogy hagyjon időt, rá kellett döbbennem arra, hogy ez a második fiú hiányozna, ha nem lenne...de a szerelmem is. Persze tudom hogy nekem kell a döntést meghoznom, csak a véleményetekre lennék kíváncsi.

Én 20 éves vagyok, a szerelmem 25, a második srác is 20.


2011. ápr. 21. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre.
2011. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Adhatunk tanácsot, de annak, hogy jót, ugyan az az esélye, mintha feldobnál egy tízest.


[link]

2011. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már az is összetöri a szíved aki még csak nem is jár veled, akkor mi lenne egy igazi kapcsolatban? Miért kéne neki megalázkodi és bocsánatot kérni? Mert nem téged szerett? Mi ebben a szemét dolog? Ezt nem lehet irányítani...
2011. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második, ez a kép teli találat!! :) Nagyon tetszik, köszönöm!
2011. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzem a "szerelmed" csak féltékeny. Érdekes, hogy most jön ezzel.... Én ugyanebben a cipőben jártam, elmondom, mi lett a vége, persze minden ember más! Szóval akit imádtam, annak csak olyan tessék lássék módon kellettem, és találtam egy nem olyan helyes, de belsőre különleges férfit, aki imádott. Én adtam neki egy esélyt. Tartott vagy 7 hónapig a szerelem, nagyon jó volt! Aztán elmúlt az érzés, és most sokat gondolok arra a palira, akit ő előtte sokáig szerettem, de viszonzást nem kaptam. Ez van! Érdemes volt megtapasztalni azt az érzést amikor a másik a tenyerén hordoz, és teljesen a szívébe zár, nagyon jó volt, amíg tartott.
2011. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon bántott, akkor ne őt válaszd.

Amúgy meg pro és kontra lista, mindegyikhez bármennyit írhatsz, és pontozd őket 10ig, aztán számold össze.

2011. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat:)

22.59 miért gondolod hogy ha nagyon bántott, akkor ne válasszam őt?

2011. ápr. 24. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki mondja már meg nekem, hogy mi a bántás azon, ha másba szerelmes?
2011. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!