Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fogom megtanulni?

Hogyan fogom megtanulni?

Figyelt kérdés

Most fodrász tanfolyamra járok és ma mostunk meg szárítottunk (fésűvel) hajat először. Ahogy néztem a többieket mindenkinek egész jól ment de én nagyon béna voltam. A tanár megmutatta nekünk, hogy hogy kell de egyszerűen nem tudtam úgy csinálni ahogy ő mert össze-vissza ment a haj meg nem tudok úgy választani a felcsatolt hajból, hogy az egyik kezemben fésű a másikban meg hajszárító van. És a csatolás se nagyon megy, pedig az aztán tényleg nem egy bonyolult dolog.

Ha ez sem megy mi lesz velem ha vágni kellesz vagy mást csinálni ami tényleg nehezebb? Félek, hogy nem fog menni. Mit csináljak?


2016. szept. 5. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorolj.

Megkéred az egyik barátnődet, hogy a különböző technikákat (nem a vágást), had gyakorold rajta.

2016. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorolj és menni fog. Csak ne add fel! Az nagyon fontos. Barátnődön,lány tesódon,anyukádon tudnád szerintem gyakororlni ezt. Persze,ha megengedik :D

Sok sikert!

2016. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elején nekem sem ment. Aztán rájöttem, én mivel és hogyan tudom eltűzni ügyesen a hajat. Mindenkinek más a módszere rá. Nem feltétlenül kell minden mozdulatot leutánozni. Fel a fejjel!
2016. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!