Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha mindennap mosok hajat?

Baj ha mindennap mosok hajat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak arra figyelj, hogy jó minőségű sampont használj, amiben nincs parabén, sls és egyéb szemét.
2016. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

Többnyire Gliss kurral és Elsevevel mosok hajat. Az károsítja a hajam ha mindennap megmosom?:)

2016. szept. 8. 20:14
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tesz neki túl jót és értelme se sok. nem hiszem, hogy egy nap alatt annyira bezsírosodna, hogy muszáj legyen mosni.
2016. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1 nap alatt pont annnyit zsirosodik hogy zavarjon.
2016. szept. 8. 22:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek annyira zsírosodik, h naponta kell mosnia. Vannak, akik szeretik minden nap szépen beszárítani és vannak, akik nem akarnak hajlakkos, benzingőzös, poros hajjal lefeküdni este. Mint írtam, ha megfelelő sampont használsz, nem fog ártani. Én kb 7 éve naponta mosok hajat és semmi bajom nincs.

Az Elseve és a Gliss kur szerintem nem alkalmasak mindennapi hasznâlatra. Bioboltokban találsz megfelelő termékeket.

2016. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bármivel jó. Nem Domestos-szal mosol hajat, az ilyen szilikonellenes vélemények csak ezek: vélemények.
2016. szept. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. szept. 9. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:
14-15 évesen én is minden nap mostam hajat mert extrém gyorsan bezsírosodott, de ma már elég ha 2-3 naponta megmosom. Nem lett tőle baja a hajamnak. Megváltozott az évek alatt a fejbőröm talán. Ne túl meleg vízzel moss hajat mert az fokozza a faggyútermelést. A sampont pedig jó ha kicsit felhigítod mert az is előfordulhat hogy túl tömény. Pl: a rózsaszín csillámló Elseve sampontól ami ugye rohadtul sűrű, másnapra úgy nézett ki a hajam mint aki 1 hete nem mosta meg.
2016. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló! Ment a zöld kéz:) Én is 14 éves vagyok, a tanácsod megfogadom!
2016. szept. 9. 20:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2016. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!