Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hogy szoktátok...

Lányok! Ti hogy szoktátok kiegyenesíteni a hajatokat, milyen hajápolási szereket tudtok amik beváltak és hogy szoktátok hordani a hajatokat? 💜 Ja és fiúk, nektek milyen haj tetszik a legjobban egy lányon?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes szélfújta haj tetszi. Mint barátnőmnek, aki minden reggel megfésüli és kész. Ne legyen ragacsos vagy zsíros, ha beletúrok(hajlakk és egyéb olajos zsíros kencéktől mentes legyen). A túl beállított hajak nem tetszenek.
2016. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én végighúzom a fésűt a hajvasalóval együtt egy-egy tincsen, előtte hővédő sprayt rakok rá, utána pedig hajvégápoló olajat. Bár lány vagyok, nekem hosszú göndör hajam van eredetileg, és imádom, de az egyenes hajat is gyönyörűnek tartom, nem tudok dönteni.:)
2016. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!