Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni miteszeres...

Mit lehet kezdeni miteszeres bőr ellen?

Figyelt kérdés

Mióta benne vagyok ebben a korban nagyon durván miteszeres bőröm van, konkrétan minden egyes pólusom látszik, főleg az orromon és az orcáimon, de az államra és a homlokomra jut belőlük. Kipróbáltam már rengeteg dolgot, csináltam ilyen itthoni lehúzós maszkokat, vettem boltit, jártam rendszeresen kozmetikushoz, próbáltam radírozni az arcom, de semmi sem használ, maximum kicsivel lesz kevesebb fekete pöttyi, a pórusok akkor is jól láthatóak. Érdemes ilyesmivel elmenni bőrgyógyászhoz? Egyáltalán mit lehet kezdeni velük?


17L



2016. szept. 25. 11:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt, hogy a pattanásokkal nem kifejezetten van gondom, van egy két olyan időszak, amikor több jön ki, de viszonylag hamar elmúlnak. Meg még annyi, hogy természetesen rendszeresen tisztítom az arcom, reggel és este, nem hinném, hogy ennek a hiánya lenne az oka a miteszereknek. :/
2016. szept. 25. 13:00
 2/3 anonim ***** válasza:
A tág póruson a bőrgyógyász sem tud segíteni,ha tisztán tartod nem olyan feltűnő.
2016. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rendszeres radirozas, es tonizalas! Ne csak kiprobald, ido kell es rendszeresseg mire hatni kezd. Minden este tisztitani kell, nem szabad pl sminket rajta hagyni. Lehet kapni porusosszehuzo kremeket is.
2016. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!