Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a véleménye a magic...

Kinek mi a véleménye a magic hair kapszuláról?

Figyelt kérdés
nagyon durván el van törve a hajam , igazából nagyon sokat festettem és főleg szőkítve lett. Most elég rövid és a teteje már egészséges de nagyon lassan nő. szerintetek ez a kapszula beválna?
2016. okt. 13. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. De teljes megváltást ne várj tőle, mert a töredezett hajrészt már semmi sem hozza rendbe. Le kell vágni és a még egészséges részt jobban ápolni.
2016. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze levágatom, csak hogy megéri e annyi pénzt rákölteni..?!
2016. okt. 13. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri.

Bár én egy másik márkájú hajkapszulát használtam kúraszerűen, és nekem bevált.

Ezek a kapszulák a haj szerkezetét javítják elsősoron, hiszen ha a haj nem egészséges, akkor hiába nő meg hosszúra, egészségtelen marad, és így nem szép hiába hosszú. Ugyanúgy törni, száradni fog. Amit le kell vágni.

De ha szerkezete rendben van a hajnak, egészséges, akkor szebb is hosszan is. A szerkezet javulását onnan fogod tudni, hogy puhább lesz a hajad, fényes lesz.

A hatás attól is függ, milyen a hajad. Vékonyszálú, vagy vastagabb. A hajadnak a növési sebessége is nagyban a genetikától függ, de az egészségi állapotán is múlik.

Az a baj, hogy sokan csak arra használják ezeket a vitaminokat - mert ezekben a kapszulákban csak azok vannak -, hogy minél előbb nőjön meg a hajuk, és ha egy hónap után nem látnak változást, akkor kimondják, hogy sz.r. Na az ilyen emberekre ne hallgass, mert nem is tudják, hogy mit beszélnek.

Ha egy egészségtelen csúnya hajat növesztene meg a kapszula, az ugyanolyan csúnya maradna, mint röviden. Csak ezt sokan nem értik meg.

Ja, meg az olyanok akarnak okoskodni, akik mindennap 3x vasalnak hajat (főleg, ha hővédő nélkül), extra szőkített vagy ombrés, leszívatott hajra még balzsamot sem használnak, pedig az aztán nagyon tönkre tudja tenni a hajszálakat.

Ezt most nem neked írtam eddig, hanem csak azért írtam le, hátha valaki olyan is olvassa a válaszokat, akit szintén érdekel a téma, de nem tudja, hogy hogyan működnek ezek a kapszulák pontosan, és hogy milyen változásokban lehet észrevenni a hatását. Vagy próbálta, de nem jött be neki, mert rögtön a csodára várt. Pedig nem így működik a dolog.


Amit viszont neked írok az az, hogy igen, érdemes kipróbálni. Általában egy-egy ilyen kezelést 3 hónapos kúraszerűen ajánlanak. Ami úgy néz ki, hogy 3 hónapig napi egy kapszulát (van amelyik a napi 2-t is megengedi) szedsz be, majd a 3 hónap letelte után mondjuk megint 3-ig nem szeded. De ezt már neked kell látnod, hogy mennyi időre van szükséged, vagy, hogy egyáltalán szükséged lesz-e még arra, hogy újra szedd a kapszulákat.

Mert lehet, hogy csak ilyenkor ősszel-tél tájékán érzed úgy, hogy szükséged van vitamin pótlásra, az év többi részén pedig nem. Vagy egyszer szeded egy darabig, és utána évekig egyáltalán nem kell.

Persze attól a hajadat ugyanúgy ápold, mint eddig. Balzsam, hajolaj, pakolás, hajsray, amit eddig is használtál az ápolására, mert arra mindig szüksége van a hajnak.

Ha a kapszula segít helyreállítani a hajadat, akkor lehet, hogy észrevehetően is gyorsabban fog nőni (mert ez függ a genetikától is), de az tuti biztos, hogy szép marad a hajad a tövétől a végéig!

2016. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én dmeset használok. kb 1000 forint . szerintem olyan nagy különbség nincs.

a marketinget biztos megfizettetik veled a magic hairrel..

én kipróbálnám a helyedben a dm-est és ha nem tartod elég jónak,akkor a magic hairt.

2016. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!