Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mi a véleménye/ tapaszta...

Kinek mi a véleménye/ tapasztalata a P57 Hoodia kapszuláról? Ki mennyit fogyott tőle?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak akik már használták ezt a kapszulát!
2012. júl. 3. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyszer/doppinglistás, kellemes mellékhatásokat;) jó étrenddel meg edzéssel pedig ne is próbálkozzál, majd az évek alatt felgyülemlett zsírt leszedi egy bogyó;)
2012. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%

Megsúgom: mesterséges sz@rokkal nem érsz semmit. Az lehet, hogy fogysz tőle, de többet szedsz vissza, mint amennyi voltál. Ráadásul az se biztos, hogy fogysz. Sőt!

Inkább étkezz egészségesen, kerüld az édességeket és ami a legfontosabb, hogy sportolj!

2012. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hete szedem, 2 kg ment le rólam. Elég szkeptikus voltam, de tényleg elvette az étvágyam rendesen. Szerintem egy próbát megér, és az ára is naggggyon baráti.
2012. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 poiu ***** válasza:

A kapszula tartalmaz egy olyan hatóanyagot amit az amerikai FDA betiltott, mert veszélyes (pl. magas vérnyomást okozhat). Én nem tennék ilyet a számba, de kúpnak sem ajánlom.

[link]

2012. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem veszélyes. Én szedtem, de most nem lehet hozzájutni.

Foggalmam sincs miért, mert a növényi kivonatot és zöld tea kivonatot tartalmaz.


Ha jól tudom semmi káros nincs benne, ez a szöveg csak kamu, az igazi oka a természetvédelem, a természet kizsákmányolása miatt nem lehet kapni.

2012. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 poiu ***** válasza:

Szibutramint tartalmaz:

[link]

2012. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Én aztán megválogatom, hogy mit szedek és mit nem. A Hoodiáról egy rossz dolgot nem lehet mondani! És használ, nem is keveset!! Nincs az a koplalós diéta-ami után persze a többszörösét szeded vissza, mert a tested "megijed" -ami jobb lenne ennél!

A felesleges evés szűnik meg, vagyis nassolás, repeta, uzsi, desszert, szóval a pótcselekvés.

Nem mondja már nekem erre senki, hogy rossz dolog!

Szóval én még rosszat nem hallottam róla, mindenki sokat fogyott. Mellékhatás nincs!

2012. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
69%

először is, azért nem lehet hozzájutni, mert május környékén szegeden bevizsgálták, és hoppá kiderült, h a hirdetett 100%-ban természetes anyagokat tartalmaz szöveg köszönőviszonyban sincs a valósággal... a hírtv-n volt is erről egy riport, amikor betiltották a hoodiát... szóval az egyik oka ez, h sibutramint tartalmaz, ami egyébként a magyar közlöny egyik számában, ami kül. doppingszerekkel foglalkozik, ill. azzal, h mi minősül doppingszernek stb. szóval szerepel ezen a listán a sibutramin... (ha emlékezetem nem csal, egyébként egy amfetamin jellegű szerről beszélünk, csak kicsit "le van butítva", h ne okozzon függőséget...) másrészt pedig azért nem lehet hozzájutni, mert egy védett növényből nyert kivonatot tartalmaz, aminek az országba történő behozatala illegális... a határokon több 10millió ft-nyi hoodia kapszula ácsorog...


aki azt mondja, h semmi rosszat nem lehet mondani a hoodiára, az inkább ne írjon semmit, ha csak hülyeséget tud... a sibutramin egyrészt megdobja az ember vérnyomását, és ha vkinek eleve magas a vérnyomása, az nagyon rosszul is járhat... másrészt felpörgeti az embert... ami egy darabig nagyon jópofa, de hosszútávon nem egészséges... durván kitolja a fáradtságérzetet, és az ember egyszerűen nem érzékeli a kimerültséget... sportolóknál a fáradtságérzet "eltűnése" több esetben vezetett azonnali halálhoz... vagyis nem az eltűnés, hanem hogy nem érezték, hogy réges-régen átlépték saját határaikat... aztán a szervezetük egyszer csak feladta...


azt gondolom egyébként, h ésszel lehet ezt szedni... szedem én is (2 és fél hónapja, és 13-14kg-t fogytam), de míg korábban simán aludtam 8-10 órákat, amióta szedem a hoodiát, nagy dolognak számít, ha 4 órát tudok aludni... nem véletlen az sem, h most még ébren vagyok... ilyen 5-6-7 magasságában már kb. erőszakkal próbálok elaludni, mert bár nem érzem a fáradtságot napközben sem, tudom, h napi 3 óra alvás baromi kevés... az meg pláne nem egészséges, h olykor le se fekszek... de bizonyára nem mellékhatás az álmatlanság sem (nyilván nem is ezért írják sok helyen...) és bár nekem nincs, de sok helyen említik az időnként felerősödő és szaporává váló szívdobogást, aminek a káros volta talán mindenki számára egyértelmű...


amúgy fain... lehet tőle fogyni... elveszi az étvágyat... de attól még ugyanolyan koplalás, mintha érezné az ember, h éhes... már h a szervezetre gyakorolt hatás szempontjából ugyanolyan koplalás, csak közben nem akar éhen halni az ember... DE, azért aki szedi, az gondolkozzon... az, h nem esztek, nyilván azt eredményezi, h egy csomó felesleges káros szemét nem kerül a szervezetbe... de ha nem esztek, akkor a szervezet számára nélkülözhetetlen vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek honnan a túróból kerülnek a szervezetbe? lehet, h most még nem érzékelsz semmit, és hűűű tökéletes a hoodia... de majd másképp fogod gondolni, amikor a koplalásból és elégtelen tápanyagbevitelből adódóan jelentkeznek kül. hiánybetegségek, ill. az immunrendszered olyan szinten meggyengül, h baromi könnyen elkapsz majd bármit...


sokat olvastam a hoodiáról, és ezek alapján lőttem be, hogy hogy szedjem... amikor felkelek, azzal indítok... ált. 9 körül... bő 3 deci vízzel veszem be... aztán 11-12 magasságában eszek egy kispoharas gyümölcsjoghurtot 1 evőkanál lenmagot belekeverve... (erre is sok vizet kell inni... a lenmag magas rosttartalma okán sok folyadékot képes felszívni, ami egyrészt jó, mert megduzzad és teltségérzetet generál, másrészt viszont a szervezetből von el vizet, amit pótolni kell... egyébként a lenmag külső, fényes felületéből kioldódnak olyan anyagok, amik nagyon fontosak és hasznosak a szervezet számára, viszont egyedüli természetes forrása a lenmag... szóval mindenképp érdemes lenmagot fogyasztani) a nap hátralévő részében térülök, fordulok, iszok sok vizet (napi 3 litert min.), és du 4-5-6 magasságában szoktam vmit enni... van, h ez főtt kaja (de abból is kicsi adag, mert sokat nem is bírok enni), van h csak 2 szelet abonett vmi felvágottal meg paradicsommal v paprikával... ezután már nem eszek... illetve mivel reggel fekszek le aludni, ha esetleg éjfél táján megéhezek, akkor vmi kis gyümölcsöt eszek, vagy vmi zöldséget... a kenyérről leálltam (pedig korábban el sem tudtam ezt képzelni... de megy... nem is érzem különösebb hiányát... 2 és fél hónap alatt talán 2-3 alkalommal fordult elő, h olyasmit ettem, amihez egyszerűen kell kenyér... :) de akkor is vettem 1-1 zsemlét és ennyi...) továbbá minden evés után beveszek egy fokhagymakapszulát, merth a fokhagyma vérnyomáscsökkentő hatású, és ez ellensúlyozza a hoodia vérnyomásnövelő hatását... illetve centrumot szedek, hogy az alapvető vitaminok, ásványianyagok stb. bejussanak a szervezetembe... így nem okoz problémát a hoodia nekem (már azon túl, h nem tudok aludni...), szóval ésszel szedve nem akkora para... viszont hosszútávon akkor sem ajánlatos... tönkreteszi a szervezetet... én első körben 3 dobozzal vettem... ha befejezem a harmadikat, abba fogom hagyni 2-3 hónapra... aztán 1 hónapig szedem majd megint, aztán megint szünet, és ha úgy érzem, h szükséges, akkor még 1 havit beszedek, de utána befejezem... a koplalós fogyás, ráadásul ilyen ütemben, egészen biztos, h nem használ a szervezetnek... szóval akin nincs túl sok plusz kiló, az ne szedje... inkább mozogjon... én kb 25kg plusszal kezdtem el szedni, amivel a mozgás elég bajos volt korábbi térd és derékproblémáim miatt... de így, közel 15kg lement már, sokkal könnyebb mozogni, szóval most már inkább ezáltal próbálok fogyni és erősödni, és nem csak a koplalástól várom a csodát..

2012. júl. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
27%
ja, és a "mindenki sokat fogyott" szövegre csak annyit reagálnék, h én jó pár embert ismerek, aki egy dekát nem fogyott tőle... nincs garancia arra, h mindenki fogyni fog tőle... van, aki fogy, van aki kórházba kerül... innentől szerencse kérdése...
2012. júl. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 lauka05 válasza:
Nem mondanám hogy nagyon tapasztalt vagyok a témában,de holnap veszem be a 4. nap reggel és én nagyon meg vagyok vele elégedve,tényleg teljesen elviszi az éhségérzetem ,de eszek azért mert imádok enni :) Szerintem az a lényeg hogy segít meg állj-t parancsolni,és tudok diétázni,salit enni nem nassonli feleslegesen stb. :) Szóval szerintem nagyon jó,74 kg vagyok 65 az álomsúly amúgy 176 cm vagyok!Kedden méretkezek,és írok :)
2012. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!