Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnek, hogy a hajam...

Mit tehetnek, hogy a hajam gyorsabban noljon?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 13:28
 1/3 anonim válasza:
Semmit!!vigyazol ra es apolod!!
2016. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj vigyázni rá, használj hajpakolásokat hogy ne töredezzen, néha vágj egy picit belőle (ez a havonta 2-3 centi egy nagy hülyeség mert levágod ami nőtt!! Fél/egy évente 1-2 centi elég ha növeszted, persze ha nem törik nagyon, ami persze akkor lesz ha vigyázol rá.. érted xD)

Masszírozd néha (lehet olajokkal pl. kókuszolaj, argánolaj stb.) az serkenti a vérkeringést és attól jobban nő. Csökkentsd a hajmosásokat, heti 1-2 bőven elég, a túl sok mosástól hamarabb zsírosodik amitől hullhat meg a sok hajmosástól is. Hajhabot, hajlakkot, hajvasalót/göndörítőt kerüld el. Ne stresszelj attól is hullik és ami a legfontosabb legyél türelmes. Ha nem az jár folyton az eszedben hogy mikor nő már meg akkor egy idő után meglepődsz hogy milyen hosszú. Sok sikert :D

2016. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi hogy én főztem rá csalánból teát, ami annyi hogy szedsz a kertben csalánt, felforralsz egy kis vizet, leöntöd a csalánt, hagyod hogy kihűljön, leszűröd, és hajmosás után mehet rá. Azt már nem kell leöblíteni. Nagyon puha, fényes gyönyörű lesz tőle a haj és szerintem gyorsabban is nő. Valamint az almaecetes víz is nagyon puhává teszi. De nem kell sok almaecet csak egy kupak kb mert nekem nagyon büdös volt. #2 voltam.
2016. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!