Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vehetem rá a szüleimet?...

Hogy vehetem rá a szüleimet? Részletek lent!

Figyelt kérdés
11 éves vagyok,(novemberben leszek 12).Szeretnék fufrut. Olyan féloldalasat...De a szüleim nem örülnek neki...Hogy vehetném rá,hogy belemenjenek?

2013. jún. 22. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is az frufru. Másodszor pedig mégis milyen oka lehet rá egy szülőnek, hogy ne engedje meg, hogy a gyereke olyanra vágassa a haját, amilyenre akarja?! Lehet én vagyok a hülye, de ezt egyszerűen képtelen vagyok megérteni. Azt hiszik, ha majd megnő, kiszúrja a szemed, vagy mi?
2013. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem,hanem akkor szerintük "nem látszana a szép holokomm,szemöldököm!) :S
2013. jún. 22. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is, hogy jobban meg tudják ám ítélni, hogy hogy fog állni. Én 13 éves koromban akartam rendes frufrut, és anyáék nem igazán engedték, mert "kerek a fejem, és nem fog jól állni". Aztán addig hisztiztem, amíg apukám titokban el nem vitt fodrászhoz. Mondanom sem kell, napokig sírtam a tükör előtt, annyira csúnya lett. Viszont még a mai napig is ordítanék, ha nem próbálhattam volna ki. Szerintem mondd el nekik, hogy lehet, hogy igazuk van abban, hogy nem jól áll, de engedjék meg, hogy egyedül dönts, és majd a saját hibádból tanulsz, ha nem jó, de még az is lehet, hogy kiderül, hogy jól áll.
2013. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy hamar visszanő, és ha te vágod le magadnak az nagyon ronda lesz. :)
2013. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!Már megmutattam nekik,úgy hogy átfésülöm a hajam.Szerintem jól állt.:) Meg fogom mondani,hogy:

-Anya,szeretnék frufrut,akár,hogy is áll...Ha meg nem áll jól,akkor majd tanulok a hibámból!

2013. jún. 23. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!