Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Későbbiekben gondot okoz, ha...

Későbbiekben gondot okoz, ha a pattanások miatt fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

Tehát azt tudom már régóta hogy a fogamzásgátló segít eltüntetni a pattanásokat,de vannak akik azt mondják,hogy inkább várjam meg még elmúlik ez az időszak,mert később ha abbahagyom a szedését,akkor megint gondom lesz a pattanásokkal mert most nem tombolhatták ki magukat a hormonok.

Viszont már 18 éves vagyok és nem értem mostanra miért nem tűntek már el? Szóval nektek mi a véleményetek erről?



2016. okt. 25. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a legjobb megoldás. Amikor abbahagyod, a probléma újra jelentkezik nagy valószínűséggel - még rosszabb is lehet, mint a jelenlegi helyzet. Nekem pl nagyon nagy lilás göbök jelentek meg az arcomon, nyakamon, hátamon a gyógyszer abbahagyása után.

Mindenképp bőrgyógyásszal egyeztess. Vannak olyan gyógyszerek, amik végleg megszüntetik a panaszokat - de ezek komoly gyógyszerek, folyamatos ellenőrzésre van szükség a szedésük alatt (kb félév). Viszont most pont időben vagy, mert jön a tél, és ezek fényérzékeny szerek. Én is egy ilyen kúrán estem át 7 éve, és a göbök azóta sem tértek vissza. Én Sotret-et szedtem.

2016. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pattanás nem tudja, hogy az emberiség milyen időmérési egységekben egyezett meg. A tesóm 25 éves és még mindig pattanásos.
2016. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,inkább várd meg még letelik,ha amúgy nincs szükséged a tablettára.
2016. okt. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!