Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok? Fiúk titeket...

Mit ajánlanátok? Fiúk titeket zavar ez egy lányba?

Figyelt kérdés
2010 óta hogy folyamatosan pattanásos vagyok, 16 éves vagyok már és egy cseppet se változott a bőröm. Gyulladt pattanások,sok mitesszer, óriási nagy hegek.

#pattanás #nagy hegek
2016. okt. 26. 06:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kérdező, most hirtelen miért lettél ilyen undorító? eddig nem ilyen volta a stílusod...

A legkisebb bajod akkor a pattanások lehetnek, ha ilyen a mentalitásod 16 évesen.

májad nem bírta a gyógyszert, vese-gond is volt: Ezek szerint a méregtelenítéssel van baj. Keress olyan orvost, aki azt kezeli, mert a bőrön át méregtelenítesz

2016. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem ilyen a stílusom. Csak leírtam azt ahogy nagyjából az orvosom magyarázott? Ilyen hangnemben beszélt velem: Ön baszott már? Válasz: Nem! Ön szopott már? Magamban mondom igen anyukám cicijét csecsemőként. Ezt most úgy írtam amilyen bunkó stílusúak voltak velem a nőgyógyásznál, mivel ott is kivizsgáltak..pontosan ilyen parasztok a magyar orvosok.
2016. okt. 29. 07:42
 13/15 anonim ***** válasza:

hát furcsa- sok-sok orvost ismertem és a családon/ismerősökön keresztül még több százat: SOHA ilyen undorító, alpári, durva dolgot nem hallottam. Az megkérdezhette: hogy élsz-e szexuális életet - de amiket írsz: nem.

Főleg a hegek miatt, keress fel egy magánrendelést és kezeltesd.

2016. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mi a fene ***** válasza:
Egy jó kozmetikus sokat segíhet, de főleg belsőleg tetesd magadat rendbe.
2016. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia még mindig ilyen a borod??Egyel sok gyumolcsot es zoldseget keruld az egeszsegtelen kajakat napi 2,5l víz...naponta mosd az arcod es szerintem otthoni praktikakkal probalkozz..citrom..paradicsom az jo gyulladas csokkento..am képet kuldesz hogy mennyire?? Jah es lehetoleg ne sminkelj eltomiti a porudokat es meg mitiszered is lesz
2017. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!