Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A karácsonyi ünnepek miatt...

A karácsonyi ünnepek miatt teljesen felhíztam a csípőmre. Alapjáraton vékony vagyok (45 kg 160 cm), teljesen arányos alakom volt. Viszont most ez így nagyon zavar. Milyen edzés tippeket ajánlanátok erre?

Figyelt kérdés
Ha kell kép mutatok!

2016. jan. 2. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Evészavarból kigyógyulva a kórházban a 47 kg-ot mondták nekem minimum súlynak ugyanekkora magassághoz. Szóval nem igazán tudom elképzelni, hogy 'hízásnak' lehet ezt mondani. Hány éves vagy? Lehet, hogy csak nőiesedsz. Küldhetsz képet, úgy könnyebb válaszolni.
2016. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldj kepet:)
2016. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Változatlan a súlyod és úgy hiztál csípőre? Tolj 1 képet.
2016. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vézna különben,és már rég magam mögött hagytam a pubertánst.

Majd holnap teszek fel képet.

Addig is várom az edzés tippeket! :)

2016. jan. 2. 16:49
 5/9 A kérdező kommentje:
3 kilót szedhettem fel,nagyon meglátszik mivel csak a csípőmre ment szinte...teljesen aránytalanná váltam.
2016. jan. 2. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak víz van rajtad, ami gyorsan lemegy. Igyál elég folyadékot, mozogj, és figyelj az étkezésekre. Ilyen időben biztos nem olyan jó dolog, de a futás segíthet. (Most lehet, hogy le fognak szólni páran, de nekem máskor segített, rengeteget, mellesleg indokolatlan mennyiségű édesség mellett fogytam, formásodtam. )
2016. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,ment a zöld pacsi :)

A futást kihagynám ,tényleg nagyon hidegven.Esetleg valami otthoni edzéseket tudnál ajánlani?

2016. jan. 2. 17:13
 8/9 A kérdező kommentje:
*hideg van
2016. jan. 2. 17:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Otthon én Sinkó Andrea 3in1-ben videójára szoktam tornázni, én őt nagyon szeretem, de ha te elbírod viselni Rubint Rékát, akkor arra is tornázhatsz, sokan dicsérik. ÉN se a hangját nem bírom, de lenémítva sem, mert már az arca is irritál. :D Czanik Balázsnak vannak még jó videói szerintem, mondjuk én hasazni szoktam, nem tudom van e neki olyan, ami a csípőt dolgoztatja meg.

Otthon, ha esetleg van elég helyed a lakásban, akár ugrókötelezhetsz is. Én tévézés közben szoktam, nem unalmas és nagyon megdolgoztat.

2016. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!