Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ilyen göndör...

Hogyan tudnék ilyen göndör hajat tartósan elérni? (KÉP->)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Csak a végébe szeretnék nagyobb hullámokat.Hajcsavaróval megy ,de 2 órán belül kirúgja a hajam (ha fodrász csinálja,akkor is). Hajsütővassal 4 órát bír ki,de iszonyatosan töri egy alkalom is a hajam .

A hajsütés és a hajcsavarás is kb 1-1,5órát vesz igénybe (dús a hajam és hosszú is).Mindennap nincs időm megcsinálni és elég nevetséges,ha göndör hajjal elindulok és estére egyenes...Jobban áll a göndör és legalább ad valami formát a hosszú hajamnak.


Létezik valamilyen kímélőbb megoldás ilyen hullámokra?


2010. ápr. 27. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg enyhe és kímélő dauer?
2010. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
áá végre vki aki ilyen hajat szeretne, mint én is:D Csak nem találtam képet:) nekem is dús a hajam és elég hosszú, bár nekem hullámos, de nem ilyen szép:) én nem tudom semmivel megcsinálni ilyenre, mert nincs hajsütővasam, de ha vennék sem tudnám, mert nem tudom hogy kell:S
2010. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem tartós hajgöndörítéssel, de ez lehet nem túl jó a hajnak,vagy nem tudom...vagy ha vmi jó erős hajlakkal lefixálod formázás után a hajad:)

vagy még kaphatók direkt göndör hajra való cuccok is, mint pl. sampon, balzsam, vagy maga a göndörítőhab:)

remélem segítettem:)

sok sikert:)

2010. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el egy fodrászhoz ezeket a képeket, és mondd meg neki, hogy ilyen hajat szeretnél, ő biztosan tud segíteni, hogy mivel lehetne megoldani. (Én elsősorban duerra gondolok.)
2010. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*dauer
2010. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A dauert már kérdeztem,de sokkal kisebb loknik lennének.Nagyon nagyméretű dauer-csavaró nincs(olyan ami ehhez a frizurához kellene).
2010. ápr. 28. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
hajsütővel lehet ilyen frizurát csinálni, ha ilyen nagyobb átmérőjű vagy nem tudom hogy mondjam a hajsütőd, az a hajadtól és hogy mennyi lakkot fújsz rá függ, hogy meddig marad így
2010. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ilyen hajat szeretnék.. :( hasonlóan tartós megoldást keresve. Nekem a fodrász hajvasalóval szokta göndöríteni, egyszerű, és viszonylag gyors, de sajnos nem túl tartós. Nekem 2 nap volt... :S youtubeon vannak videók, hogy kell vele megcsinálni, ha érdekel, akkor majd elkérem a linket b.nőmtől.:P (nekem nem hajlandó bedauerolni a hajam a fodrász.. pedig bevállalnám)
2010. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!