Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pasik, mennyire szempont...

Pasik, mennyire szempont nálatok az, hogy egy nő a karját szőrteleníti-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, ha világos kis pelyhes valami, akkor nem érdekel. Ha fekete, sűrű, akkor jobban szeretem, ha leszedi.
2016. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon volt szempont nálam...
2016. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
A selymes szőrtelen bőr a tökéletes, zavar ha nem ilyen.
2016. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is szeretném, ha a férfiak selymes bőrét érezhetném, nem a szőrt.
2016. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semennyire, de ha szőrösebb, mint az enyém, az már gáz
2016. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4" akkor neked valami piperkőc nyominger kell partnernek aki reggeltől estig a tükörbe bámulja magát. De ha kap egy pofont az utcán elrohan, téged ott hagy, majd egy fél évig a pszichológust járja úgy megviseli a szerencsétlent.
2016. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem azért kell pasi, hogy az utcán megvédjen. Ha neked szőrtelen nő tetszik, és a nő szőrtelenít, az oké, de ha nekem megtenné egy férfi, az gáz? Hol az egyenlőség?


De ezek szerint valaki minél inkább hasonlít egy majomra, annál inkább leáll verekedni a másikkal. Annál inkább... megbízhatóbb? Férfi logika.

2016. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól mondod! Annál megbízhatóbb mert biztosan tudhatod róla hogy teljesíti azt amit egy férfinak kötelessége teljesíteni egy nővel szemben. És hol az egyenjogúság? Sehol. Az nem létezik és nem is fog. A természet nem azért alkotott két különböző nemet hogy azt a nagy liberáldemokratikus agyak vagy inkább agyatlanok eggyé olvasszák. Sosem fog sikerülni nekik! Ez csak olcsó mese hiszékeny lányoknak.
2016. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!