Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon büdös a lábam, de...

Nagyon büdös a lábam, de télleg szörnyen, akár 4óra alatt úgy beizzad a cipőben, használok sprayt is meg hidr. Krémet rá, vis ilyen dezodorálót, és elég kellemetlen. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz a grapefruitmag kivonattal. Gyógyszertárban,illatszerboltokban is lehet kapni,1200Ft-tól.Hatásáról a neten sok helyen olvashatsz.
2010. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Hordj szandált zokni nélkül. Bár elég kétesélyes, mert ha így is megizzad akkor a szagot nem fogja benntartani XD
2010. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy elég esélyes hogy gombás a lábad.
2010. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát akkor először használom egy héten keresztül a canestent és ha nem javul a helyzet akkor kipróbálom az első ajánlatot. bár egyébként már évek óta ilyen szóval... nha mindegy, köszönöm szépen az eddigieket és továbbra is várom a válaszokat
2010. máj. 1. 09:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A láb/köröm gomba évekig tart és, ha kezeled az is 1 vagy több évbe telhet :S Menj el bőrgyógyászhoz a lábaddal, de a Grapefruit magolajat érdemes kipróbálni :)
2010. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
egyéb ötlet: használj sportzoknit, ez nem szívja magába az izzadságot, hanem rögtön kivezeti a felületére, illetve ne hordj műbőr, lakk és egyéb nem szellőző lábbeliket
2010. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Így van, műszálas zoknit ne hordj mert abban bepállik :D


Nem mintha nagyon értenék hozzá de totál nem kell 1 év kezelés hogy a lábgomba elmúljon. Ha 1 hét alatt nem is múlik el, 4-6 hét tényleg a teteje. De valami szakértőt kérdezz meg.

2010. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

PediMed láb dezodor, HiGeen fertőtlenítő! (Tesco)

Ideiglenes, de megszünteti a "szagot".

Egyébként sokat számít, ha gyakrabban áztatod a lábad ecetes vízbe. Sőt: a nagybátyám mosakodás után tiszta ecettel keni be a lábát, de nem hord műanyag(kínai) cipőt.

Sokat számít, hogy olyan zoknit hordj ami nem műszálas.

2010. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne felkeresned egy bőrgyógyászt, és elmondani neked a panaszt. Ha tényleg gomba van a háttérben, akkor elsőként azt kell kezelni.

Amúgy én a Varga lábspray-t ajánlom, anyámnak bevált (én még nem próbáltam).

2010. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy. Nekem 14- 15 évesen volt rohadt büdös a lábam, kb. 1 éven keresztül, de nagyon. Cipőim, lábam, mindenem.


Aztán magától elmúlt. Ha ebben a korban vagy akkor lehet a hormonális változásoktól.


Azt nem érzed, hogy esetleg a tested is jobban izzad? Mert akkor belső változások miatt van a lábszag is.

2010. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!