Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kuponos hajfestést vagy...

Ha kuponos hajfestést vagy vágást elrontanak azért reklamálhatok, vagy visszakérhetem a pénzem?

Figyelt kérdés

8000fts kupon, oké, hogy olcsóbb de azért ez is pénz. Som embertől hallom, hogy nagyon besz*pta már kuponos fodrászattal. Nem vagyok egy reklamálós, panaszkönyves típus, de ha tényleg nagyon elrontják, akkor valami térítés jár?

Bónuszbrigádos kupon


2016. dec. 13. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Kitől akarod visszakérni? A Bónuszbrigádtól veszed, de nem ők vágják a hajad, garanciát se vállalhatnak az eredményre.

Egyébként egy festés, vágás, szárítás nekem még sose került 8 ezerbe, pedig nagyon jó fodrászhoz járok, igaz, nem Budapesten.

2016. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én budapesti vagyok, és fenékig érő dús hajam van. Alapáron 20E lenne ... :)
2016. dec. 13. 10:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Garanciát vállal a minőségért, ezért kérdeztem.
2016. dec. 13. 10:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Vissza de azonnal kell írni a bbnek. Mikor volt a hajfestés? Levasarolhatod majd az arat ha elfgadjak a panaszod. Mit rontott el pontosan?
2016. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem b 2 het múlva írták hóva az egyenlegemen
2016. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még nem mentem el, csak mielőtt megvenném tettem el a kérdést elővigyázatosságból. :) Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 13. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Belinkeld a kupontajanlatot? 8 ezerert ngem is erdekel
2016. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

30 éves koromig fenékig érő, dús hajam volt, ha kettéválasztottam, egy copfom volt olyan vastag, mint másnak az egész haja összefogva. Eszembe se jutott, hogy ezt a hajkoronát festéssel tönkretegyem, akié valóban szép, annak semmi szüksége ilyesmire.:-)


1-es

2016. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy oszul nekem is fenékig érő hajamvan és szervezetek mert vannak ősz szalak
2016. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


Szép hajam van, de meguntam ezért szeretném levágatni és egy új színt kipróbálni.. :)

2016. dec. 14. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!