Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elektromos arckeféhez milyen...

Elektromos arckeféhez milyen arclemosót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Barmelyik clean & clear, vagy garnier börradìr!:)
2016. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Jaj első! Ilyen ajánlásoktól mentsem meg engem az élet :D

Gél állagú lemosó a legjobb egy elektromos arckeféhez, nyilván az arcbőrödnek megfelelő típus (pl. száraz vagy kombinált) abból a márkából, amelyik neked szimpi.

2016. dec. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gél állagút vettem, igen, Rival de Loopos olcsó borzadályt, szárít mint a fene (zsírosabb krémmel lehet korrigálni) fogok venni egy másikat, update várható.
2016. dec. 27. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
2# engem meg az ilyenektől. Nem gondolod, h azt ajanlom, ami Nekem bevalt? Hazudni meg nem fogok. En sem szólom le masok szokasait..ugyanis mindenki mas bőrtípussal rendelkezik. Nem rosszat akartam. ;)
2016. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jól elfeledkeztem a kérdésről...Yves Roche lemosót vettem. Egész jó, lassan elfogy. Ennyi nagyjából :D

A gél állagú lemosó a praktikus csak arckeféhez.

2017. máj. 29. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!