Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a karom, mot...

Nagyon szőrös a karom, mot csináljak? 13/l

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi, hogy a karomat szőrtelenítsem, meg is értem... De az osztályban a fiúk mindig az én karommal vannak elfoglalva, csúfolnak. Mit csináljak?

2013. ápr. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj, majd az idő múlásával úgyis kopni fog. :) Egy barátnőmnek is nagyon szőrös volt, szőke sűrű, dehát nem vagyunk egyformák. Lényeg az hogy ne szőrtelenítsd, mert fekete lesz, erősebb és áááááá. Épp elég a lábadat borotválni. Hidd el lesz olyan jó érzés, ha épp a fiúddal sétálsz kézenfogva, és szúrni fogja a szőröd!
2013. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs borotválni... De nagyon zavar... Ráadásul sötét és sűrű.
2013. ápr. 24. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiszőkíthetitek.Anyukád biztos tud segíteni. (vagy kozmetikus) Nem tökéletes megoldás, látszani fog, de legalább nem rikít a sötét. És nem káros.
2013. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sötét volt a szőr a karomon és nagyon zavart. Egyik nap hirtelen ötlettől vezérelve fogtam és nekiestem epilátorral. :D Fájt, fájt, már majdnem sírtam is közben, de megérte. Most nőtt vissza úgy a szőr, hogy ismét lehet epilálni majd, viszont azt vettem észre bármimet epiláltam eddig, hogy később világosabb és gyengébb a szőr, ami visszanő és ezt a karomon már az 1. epilálás után érzem.


Szóval ha nagyon zavar, beszélj anyukáddal és próbáld meggyőzni. Az epilálás vagy gyantázás egyáltalán nem rossz dolog, idővel ritkul tőle a szőröd és tartós megoldás, nem kell 2-3 naponta újra nekiállni.

2013. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én epilálom hetente..

Tiszta sima lett,és nekem is dzsumbuj volt a karomon..Engem is mindig piszkáltak a fiúk,hogy szőrösebb a karom,mint nekik..:( Aztán 7.ben legem lett,és titokban leborotváltam..Aztán anyu meglátta,és mondta,hogy inkább epiláljam.És azóta epilálom.:)

16L

2013. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
48%
Szerintem szőkítés + gyanta a megoldás...én úgy tudom , h. amindenféle szőrtelenítéstől (gyanta , epilálás , borotva) erősödik a szőr valamilyen szinten , persze nem ugyanolyan feltűnően...Egyedül a szőkítés vékonyítja...
2013. ápr. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg simán kiszőkítve. Ettől tényleg gyengébb lesz picit, meg természetesen világos, így nem lesz feltűnő.
2013. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!