Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért írják ennyien, hogy a...

Mért írják ennyien, hogy a vörös haj nem áll jól sötét bőrrel? Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

Én viszonylag sötét bőrű vagyok, barna szemmel, meg középbarna hajjal, de szeretnék vöröset, meg a barátom szerint is jól állna. De most ez nem is lényeg csak leírtam.

Olvasgattam, és van aki azt írja, hogy "proli", van aki szerint "közönséges hatást kelt". Mért? Még a világosabb, amolyan rézvörös hajat megértem, az tényleg, csak világos bőrhöz, meg világos szemhez áll jól. De a sötétebb vörös?

Szerintetek? Mutassatok olyan képet, ami "proli, meg közönséges hatást kelt", mert én nem tudom elképzelni az milyen.


2016. dec. 28. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez arctól is függ és a vörös mélységétől.

[link] neki pl egész jól áll


[link] de neki már nem annyira.

2016. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát, őszinte leszek, nekem sem tetszik. Nekem a festett vörös haj eleve nem tetszik, kicsit olyan banyás. :D De sötétebb bőrhöz abszolút nem áll jól. Nem közönséges, csak... hát nem tudom. Ronda. De ez csak az én véleményem. Ha tényleg nagyon sötét vörös, vagy inkább bordós-lilás színárnyalat, az állhat jól, de én még olyat sem láttam, nekem Ariana Grande sem tetszik. :D

De ha szeretnéd kipróbálni, akkor tedd, lehet, hogy neked pont bejön.

2016. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sem áll jól hozzá,teljesen természetellenes hatást kelt.Nekem alapból csak a természetes színek tetszenek hajban.Én nem festetném be,de te tudod :)
2016. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%
Azért nem áll jól a sötétebb bőrűeknek mert a vörös hajhoz ajándékba kapjuk a hullavilágos bőrt xd ez mindenkinél így van valami géni dolog a pigmentek miatt nem vagyok biologus xd Nekem is eredetileg vörös a hajam és a bőröm meg rettentően világos és érzékeny. Szoval rendellenesnek hat a sötét bőr ezzel a hajjal keverve. Egyébként nem értem miert akarsz ilyen színüt én utálom, a barna sokkal szebb maradj annal inkabb.
2016. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Sött bőrű embereknek is van természetesen vörös hajuk :D


pl: [link]


Szerintem jól néz ki :) A hajszín nem kelt proli hatást, a proli hatás a viselőtől függ :D

2016. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen vannak sötétbőtüek természetesen vörös hajjal.A felháborodás főleg az ittélők körében van mert ezen személyeknek nem ez a természetes habitátusa,egyszóval ez itt IDEGEN,és ami idegen az egyfajtaképp nem kivánt.Egy Brazilíában,vagy egy Argentínában ez normális,totálisan elfogadott és szépnek tartott.Az olyan külső egy olyanszépségideál részhalmaza ami az európaiak és főleg ez a magyarországi közönség zömének nem kenyere,"cigányosnak,banyásnak és izléstelennek" tartják.
2017. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néz ki,de a többségnek itt nem tetszik,de ez nem kéne,hogy befolyásoljon,ha igazán szeretnéd.
2017. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!