Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet száraz a halántéko...

Mitől lehet száraz a halántékomnál a fejbőr?

Figyelt kérdés

Egy néhány hete lettem figyelmes arra, hogy a hajvonalnál, a halántékom mellett, közvetlenül a hajtöveknél nagyon száraz a bőröm, sőt, hámlik. Ez nem korpa, mert csak itt ilyen a hajam, és soha nem is voltam korpás. Szóval a fülek fölött, ahol kezdődik a haj, két oldalt nagyon csúnyán hullik a fejbőr. :( Először azt hittem, hogy a sminkeléskor lerakódó púder és egyéb szennyeződés, de mindig alaposan arcot tisztítok, és ettől nem lehet. Egyre rosszabb, és nem akar elmúlni.

Nem változtattam az eddig használt hajápolási termékeimen, ugyanazt a sampont és hajbalzsamot használom, mint eddig.

A hidegre is gondoltam, hogy talán azért ilyen, mert tél van, de az elmúlt években még soha nem tapasztaltam ilyesmit.

Az arcbőröm nem száraz, a T-vonalam hajlamos a zsírosodásra, de mindig hidratálok és ezzel nincs gondom. :(

Szerintetek mi lehet az okozója, illetve mit lehet tenni ellene?

Előre is köszönöm!

18/l



2017. jan. 1. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Pikkelysömör? Az ilyen hámló. Esetleg tudsz rá sampont venni, ha attól sem gyógyulna,az esetben bőrgyógyász!
2017. jan. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!