Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet, hogy akkor mégis le...

Lehet, hogy akkor mégis le kell teljesen vágatnom? (Fiú)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Felül nagyra meghagyott hajam van( gondolom tudjátok milyen, annyi hogy hátul nem hosszú annyira) és szép hosszú tincseim vanna ( fülemig leér, számig majdnem).De a lényeg, hogy az a problémám nagyon dús hajam van. Nehezen tudom beformázni a hajam, nehezen tudom kifésülni és néhol könnyen becsomósodik amitől már elegem van. Nagyon sok haam van fenn, hiába ritkítatok belőle nyiraskor, nem sokkal jobb hanem csak egy kis ideig. Most arra gondoltam levágatom fenn, esetleg meghagyom olyan stílusra hogy felálljon. Mindig is szerettem volna szép hosszú hajat fenn. Szerintetek lehet tenni érte valamit? Van valami megoldás ezek ellen vagy más ritkítási módzser? Előre köszönöm a válaszokat! ( ne írkáljon olyan aki kötözködni akar a hajam miatt hogy ,,páva,, meg stb hanem aki szívesen és tud segiteni) !:) 15/f

#haj #stílus #hosszú haj #ritkítás #milyen hajam legyen
2017. jan. 6. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A hosszú hajat ápolni kell.

Nekem általános iskolás korom óta hosszú hajam van és sokat sose vágattam belőle (max azért, h ne törjön a vége). Törődni kell vele rendesen, az tény, de én részemről imádom és még hosszabbra akarom növeszteni, mások is dicsérik. Az évek során sokmindent kitapasztaltam, pl. ha nincs időm, hogyan mossam és száratsam meg viszonylag gyorsan, vagy ha van, hogyan ápoljam jól.

Ha hosszú hajat szeretnél, abba energiát kell fektetni, de vannak praktikák, amivel esetleg időnként könnyebbé, gyorsabbá tehető. A kifésülés dolgában például ilyenek a hajbalzsamok: nem arra gondolok, ami hasonlít a samponra és ki kell mosni a hajadból, hanem aza fajta, amit legtöbb esetben rá kell fújni a hajadra és rajta kell hagyni. Én részemről mindig vizesen fésülöm ki a hajam, előtte bebalzsamozom vagy hajolajat rakok rá, esetleg hajápoló tejet, ezekkel könnyebb kifésülni és védik, ápolják is az ember haját.


Nekem enyhén göndör hajam van, ezt csak akkor érdemes kifésülni, amikor vizes, különben szálanként hullámosodik és az borzasztóan néz ki, de minden nap én sem mosok hajat, ezért estére kontyba szoktam gyűrni...


Összegezve: ha tényleg nagyon szereted, h hosszú a hajad, akkor inkább ápold rendesen, ha például rendszeresen használsz kül. hajápolókat, akkor kevésbé is fog kócolódni, érdemes körülnézni drogériában esetleg fodrászt megkérdezni.


És én most nem fogom azt mondani, h vágd le, mert szerintem az emberiség 98%a jobban néz ki hosszú hajjal. ;)


20L

2017. jan. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 supra01 ***** válasza:

Szia!

Le ne vágasd már!

Ahogy az előző lány is írta, ezzel sajnos foglalkozni kell.

De ezért ne add fel az álmodat, hogy jó hosszú hajad legyen!

2017. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!