Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kókuszzsírt száraz hajra (...

A kókuszzsírt száraz hajra ( haj mosás után) is felkenhetem?

Figyelt kérdés
És akkor így nem kell leöbleníteni igaz? Mert mindenképpen olyat szeretnék, ami hatásos és nem kell kiöbliteni! Ha tudnátok ilyen kókuszzsirt vagy argán olajat, linkelnétek?

2017. jan. 8. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen kis mennyiséget (kb borsónyit)felkenhetsz vizes hajra.(én is úgy szoktam) Ha venni akarsz hidegen sajtoltat keress argánból és kókuszból is.
2017. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, szárazon is jó
2017. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Én múltkor szárítás után kentem egy hangyányi kókuszzsírt a hajamra, isteni illata lett és nem tűnt zsírosnak tőle. Arra figyelj hogy finomítatlan/szűz kókuszzsírt vegyél, csak az a jó. A finomított (aminek illata sincs már) az nem megfelelő mert nincsenek benne azok a hatóanyagok amik segítenek a hajon.

Egyébként kúraszerűen alkalmazom, akkor enyhén vizes hajra kenem, bebugyolálom a fejem és alaposan kimosom.

Viszont az argánolajat hajmosás után szoktam használni, de mikor másnap reggel szárítom/vasalom akkor is felkenem.

2017. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2017. jan. 9. 07:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Nektek melyik vált be a legjobban?
2017. jan. 9. 18:52
 6/6 anonim válasza:
Főként a hajvégeidre vigyél fel kókuszolajat, így elkerülheted a töredezést is
2017. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!