Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalt már valaki erős...

Tapasztalt már valaki erős hajhullást keratinos hajegyenesítés után? Bármi más rossz tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szeptemberben voltam egy ilyenen mert nincs sok idom a hosszú hajamat vasalgatni ezért gondoltam h jó ötlet. Nem vagyok benne biztos hogy ez miatt de a hajam mennyisége a felére csökkent az elmúlt időszakban.el van vekonyodva, fénytelen. 3hét múlva megyek egy vérvételre hátha más a baj.de őszintén nem tudom h nincs e köze ennek is hozzá. Ha valaki tapasztalt hasonlót egy ilyen keratinos kezelés után az írja meg legyenszives!!!

#hajhullás #ketatinos kezelés
2017. jan. 10. 15:48
 1/2 anonim válasza:
Igen, a keratinos hajegyenesítéshez formaldehidet használnak, amelyet tartósításra használnak, tehát egy kemény vegyi anyag. (gyógyszerész ismerősöm mondta) Ebből adódóan nagyon károsítja a hajat és hosszú távon kihullik tőle a haj. Nagyon durva erről a szépségipar hallgat.Ha szeretnél még hajat ne csináltass többet!
2017. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát nem is fogok az tuti!

Csak azt remélem vissza fog dusulni a hajam. Ha már 40 ezrem elment erre azt gondoltam legalább jó lesz a hajamnak.:(

2017. jan. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!