Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta egészséges hajat...

Hány naponta egészséges hajat mosni? (több lent)

Figyelt kérdés
Az én hajam sajnos nagyon gyorsan zsírosodik. 2 naponta szoktam megmosni, de mindenki azt mondja, hogy hetente 2x kéne. Tudnátok ajánlani valami terméket ami segítene hogy ne ilyen gyorsan zsírosodjon a hajam? Vagy bármilyen házi praktikát?
2017. febr. 6. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Személyes tapasztalat:

Tavaly szeptemberig 1-2 naponta mostam hajat, mert azt hittem hogy az jajj de jó. Mindig megpróbáltam ki tolni a hajmosást 1-2 nappal. Most már ott járok, hogy a hajam a 4-5-ik napra sem zsíros, kivéve akkor, amikor több hajolajat használok mint kéne (ez néha megesik)

Viszont azóta nem törik a hajam és jóval puhább is mint volt a sok vasalástól plusz festéstől, de már ezeket sem csinálom.

2022. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!