Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta kell hajat...

Hány naponta kell hajat mosni? Mi az ideális és egészséges a hajnak és a fejbőrnek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, milyen gyorsan zsírosodik a hajad, de szerintem 4-5 nap a legoptimálisabb.
2012. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben attól függ milyen gyorsan zsírosodik. Ha szinte egyáltalán nem, akkor elég akár hetente egyszer mosni (annál ritkábban azért ne). Ha pedig gyorsan, akkor nyugodtan lehet 3 naponta, vagy ahogy szükséges. Minden nap azért nem jó mosni, de a 2-3 naponta még belefér.
2012. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kb 5 nap. Ha gyakran: 2-3 naponta mosod,akkor az elősegíti a zsírosodást,mert kiszárítja a fejbőrt és a bőröd így védekezik.Tapasztaltam,mert én is csináltam egy időben ilyen gyakran és akkor volt a legcsúnyább a fejbőröm-nehezen állt helyre.
2012. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 4-5 nap, de van hogy egy hétig sem mosom meg, direkt, hogy nehogy az legyen hogy egyre jobban zsírosodik. De tényleg sok mindentől függ. Azokat viszont nem értem, akik naponta mosnak hajat... Azoknak csak azért zsírosodik, mert ilyen sokszor mossák. Ha leállnának a hajmosással ideig, akkor helyreállna a zsírosodás.
2012. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha nagyon zsírosodik a hajad akkor moss 2-3 naponta, ha csak egy kicsit zsírosodik akkor moss 4-5 naponta.Van olyan haj ami csak nagyon minimálisan zsírosodik(szinte nem is látszik, hogy zsíros),ha ilyen a hajad akkor moss csak hetente hajat-nem foglya senki sem észrevenni.
2012. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Különben minél többször mosod meg egy héten a hajad annál jobban zsírosodik(az előző válaszoló).
2012. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat! de mi van akkor ha pl olyan munkát végzek ami úgy mond izzasztó, az ember le izzad stb..

szerencsémre sose tocsog a hajam izzadságba de pl ha kondizok azért nyilván próbálja a testem hűtteni magát mindenhol és a fejemse marad ki ebből... ilyenkor mi van? akkor is csak 2-3 naponta vagy 3-4 naponta mossak? nem zsírosodik gyorsan a hajam de azért érezni lehet rajta 2 nap után...(szoktam zselézni is..)

2012. jún. 18. 23:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kerdes? Moss akkor amikor ugy erzd, hogy csunya. Ha kondizok akkor surubben..ha nem izzadsz meg akkor ritkabban.
2012. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!