Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud jó tippet kicserepe...

Valaki tud jó tippet kicserepesedett ráncosabb ajkakra?

Figyelt kérdés
A bolti cuccok nem nagyon segítenek. Valami házi patika? Mindig leszedem a bőrt a számról mert száraz mindig hiába kenem... SOS...
2017. febr. 8. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Iszol elég vizet?
2017. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem
2017. febr. 8. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrradírozol aztán mézzel is bekenheted vagy shea vajjal. Bolti labellok nem érnek semmit ha már kiszáradt.
2017. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

DE én biztos, hogy iszom eleget. és mégis cserepes. Pedig olivaolajjal is kenegetem.


Szóval engem is érdekel.

2017. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Méz + cukor, mint bőrradír szokott működni, de én a kókuszolajat is szeretem
2017. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Házi patikát ugyan nem tudok, de nekem is folyamatosan száraz, szétreped, néha vérzik is..bolti cuccok semmit nem értek. Egyet ajánlok,ami tényleg bevált csodaszer nálam, és egy éjszaka alatt rendbe szedte az ajkaimat:

[link]

2017. febr. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!